PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری

محمد حسین ملکی
18th February 2009, 09:43 AM
من محمد حسین ملکی از نخبگان ایران هستم
جوان نمونه سال 86 در استان و کشور
دارای مدال نقره از نمایشگاه ابداعات واختراعات تسلای صربستان
دارای 2 ثبت فدرال از روسیه
دارای دیپلم افتخار از دانشگاه سمپترز بورگ روسیه
دارای کاپ ویژه از دانشگاه دولتی رومانی
خواهان همکاری در زمینه یکی از ابداعات خود به نام موتور بدون سوخت هستم.

mani
21st February 2009, 05:40 PM
با سلام و آرزوي موفقيت
ميشه در رابطه با اختراع تون برام بيشتر توضيح بدين چون من هم كارهاي اينچنيني كردم شايد بتونم براتون كمك كنم
ايميل من
mani_sadeghpour@yahoo.com
مي تونيد جوابتون رو در صورت خواست روي همين صفحه بزنيد متشكرم

hamidsaif
27th April 2009, 07:09 PM
سلام دوستان عزیز
بنده هم طرحم روی ساخت موتور بدون سوخته اما مثل اینکه شما میخواید احتیاط کنید و طرحتونو لو ندید
خوب اشکالی نداره میتونید کلیاتشو بگید تا بفهمیم طرحامون مشترکه؟؟؟؟
موتورهای بدون سوخت برای حرکت به سه نوع میتونن تغذیه بشن
1: نیروهای طبیعی ( آب باد پتانسیل صد و ...... )
2: موتورهای بدون اصطکاک ( که این نوع تحت جاذبه زمین امکان نداره )
3: استفاده از نیروی نامرئی مغناطیسی ( که طرح خودم موتور مغناطیسی بدون سوخته )
بنده هم 5 ساله که دارم رو همین طرح کار میکنم که به نتیجه های مطلوبی رسیدم و لی اغرار میکنم که تنهایی یکم سخته به نتیجه برسم .. . رو این حساب پیشنهاد میکنم ( اگه فکر میکنید طرحامون مشترکه ) باهم در ارتباط باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم ....
در ضمن یادتون نره این طرحی که شما میگید تحولی عظیم تو قانون پایستگی انرژیه پس فکر نکنید که شما اولین و آخرین کسایی هستید که چنین ایده ای میدید ....... این طرح 9 سال پیش دانشجویان ژاپن بوده که بعد از تلاشهای زیادی که روی این طرح داشتن اونو غیر ممکن معرفی کردن ولی ....
موفق باشید
taranom.hamid@yahoo.com

hossien
28th April 2009, 11:36 PM
سلام دوستان عزیز
بنده هم طرحم روی ساخت موتور بدون سوخته اما مثل اینکه شما میخواید احتیاط کنید و طرحتونو لو ندید
خوب اشکالی نداره میتونید کلیاتشو بگید تا بفهمیم طرحامون مشترکه؟؟؟؟
موتورهای بدون سوخت برای حرکت به سه نوع میتونن تغذیه بشن
1: نیروهای طبیعی ( آب باد پتانسیل صد و ...... )
2: موتورهای بدون اصطکاک ( که این نوع تحت جاذبه زمین امکان نداره )
3: استفاده از نیروی نامرئی مغناطیسی ( که طرح خودم موتور مغناطیسی بدون سوخته )
بنده هم 5 ساله که دارم رو همین طرح کار میکنم که به نتیجه های مطلوبی رسیدم و لی اغرار میکنم که تنهایی یکم سخته به نتیجه برسم .. . رو این حساب پیشنهاد میکنم ( اگه فکر میکنید طرحامون مشترکه ) باهم در ارتباط باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم ....
در ضمن یادتون نره این طرحی که شما میگید تحولی عظیم تو قانون پایستگی انرژیه پس فکر نکنید که شما اولین و آخرین کسایی هستید که چنین ایده ای میدید ....... این طرح 9 سال پیش دانشجویان ژاپن بوده که بعد از تلاشهای زیادی که روی این طرح داشتن اونو غیر ممکن معرفی کردن ولی ....
موفق باشید
taranom.hamid@yahoo.com
سلام
دوست عزیز شما می تونید سری به سایت اختراعات جهان بزنید و چندین طرح و دستگاه این چنین ببینین و از روش و متدهای آنها موتونید استفاده ببرید.
سایت http://www.peswiki.com/index.php (http://www.peswiki.com/index.php/Special:Search?search=vtuav&go=Go)

amirali_0042
18th May 2009, 12:10 PM
salam
khaste nabashi
dar rabete ba tarheton age etelaate bishtari behem bedid mamnon misham
ghabele zekr hast ke man mohandesi mechanic hastam
zemnan mamnon misham age tozih bedin ke dar che moredi komak mikhain
va lazeme be zekr hast ke dar zamine mechanic ta hali chand tarh niz ba vezarate defa va chand sherkat dige ham kar kardam
agar betonam komaketon koanm khoshhal misham

ریپورتر
18th May 2009, 08:39 PM
salam
khaste nabashi
dar rabete ba tarheton age etelaate bishtari behem bedid mamnon misham
ghabele zekr hast ke man mohandesi mechanic hastam
zemnan mamnon misham age tozih bedin ke dar che moredi komak mikhain
va lazeme be zekr hast ke dar zamine mechanic ta hali chand tarh niz ba vezarate defa va chand sherkat dige ham kar kardam
agar betonam komaketon koanm khoshhal misham
]

سلام
لطفا طبق قانون سایت عمل کرده و به فارسی تایپ کنید
با تشکر

mani
26th May 2009, 11:59 AM
دروست عزیز طرح شما آیا نوعی از طرح منه یا کلاً از روش ها و قانون های دیگری استفاده کردید اگه تمایل به همکاری با من دارید شاید بتونبم با همکاری همدیگر طرح جامع تری رو در زمان کمتری ارائه بدیم و این رو می خوام بدونم که آیا شما نتیجه گرفتید یا نه
متشکرم و امید وارم موفق بشوید .

Amir
17th June 2009, 07:10 AM
دوستان مباحث رو تو سايت مطرح كنيد هدف اين سايت اينكه كه ايده هاي با كمك ديگران به رشد برسه شما اينجا ميتوني از فكر هزاران نفر استفاده كنيد و طرحتون رو به ساخت نزديك كنيد .. سايت نخبگان با مراجع زير ربط علمي مرتبط و در صورت لزوم از طرح و ايده هاي تصويبي حمايت خواهد كرد ..

ashkan
18th June 2009, 02:39 AM
در ضمن یادتون نره این طرحی که شما میگید تحولی عظیم تو قانون پایستگی انرژیه پس فکر نکنید که شما اولین و آخرین کسایی هستید که چنین ایده ای میدید

سلام ...
در مورد این نوشته ی شما " قانون پایستگی ثابت هست و تغییر و تحولی درش صورت نخواهد گرفت".
بسیار تلاش شده تا بدون گرما و الکتریسیته جاری اجسام رو به حرکت دراورد تا از انرژی اونها بهره برد .
تلاش های بسیار زیادی در راستای شبیه سازی اتم شده تا بشه اتم رو در ابعاد بزرگ ایجاد کرد .
دو مثالی هم که برای تعیین مکانیزم مد نظر است .
منظومه خورشیدی
اتم

هستند که از نظر جرمی هم تفاوت های عمده ای با یکدیگر داند اما تا کنون مشابه این دو توسط بشر ساخته نشده .
دلیلش هم قانون پایستگی است که باعث میشه موادی که در این فرایند قرار میگیرند ، تحت تاثیر سایر نیروها برهم کنش داشته باشند .
در نظومه شمسی نیروهای سیارات تحث تاثیر یکدیگر بر هم واکنش دارند .
در اتم نیز اجزا تحت تاثیر یکیدر واکنش دارند . .......به همین دلیل چه در منظومه و چه در اتم نیروی ، از حرکت انها جلوگیری نمیکند .
زمانی میتوان حرکت مطلق در جسم ایجاد کرد که تحثت تاثیر هیچ نیروی قرار گرفته باشد چرا که در هر صورت ممکن نیرو به نوعی دیگر باز خواهد گشت .

پس تا اینجا مکانیزم عملکرد طبیعی موتور بدون نیاز به سوخت مشخص میشه . " با توجه به دو عامل مشابه "

1.اگر نیرو ها خودساخته باشند به طور طبیعی چگالی متناسب با محیط را بدست میآورند تا در گردش باشند .
2.اجسام بطور ذاتی آنتروپی خود را افزایش میدهند .
3.افزایش انتروپی با کاهش انتالپی همراه است .

اگر مغناطیس را در نظر بگیریم .
طبق قانون سوم نیوتون آنتالپی افزایش پیدا کرده و بیشک آنتروپی کاهش میابد . همین امر موجب خارج شدن شرایط از حالت طبیعی یعنی " بند شماره 1 است " .
پس ما نمیتوانیم محیطی طبیعی همانند اتم و یا منظومه شمسی را برای این فرایند در نظر بگیریم . چرا که در اون صورت میبایسد مداری برای حرکت عامل وجود داشت هباشد که همین افزایش آنتالپی مدار را از بین خواهد برد .

عاملی که تا اینجا باقی میماند ، بهینه سازی عناصر مغناطیس دائم برای آینده ای با انرژی پاک است .
یعنی تا وقتی ما نتوانیم موتورهای بهینه را طراحی و اجرا کنیم فکر کردن در مورد موتور های ثابت بدیعیست که مارا گمراه خواهد کرد .

نمونه ی روشن از موتورهای بهینه شده مغناطیس هم موتور های هسته ای یا آرمیچر است که نیروی الکتیریسیته را بهینه کرده و راندمان ان را بالا میبرد .

همواره موفق باشید
اشکان مهین فلاح
سایت نخبگان

ف.طالب پور
28th June 2009, 10:49 PM
با سلام فراز طالب پور هستم19 ساله.
به من هم میگن نخبه نزدیک 74طرح کاربردی ازجمله موتوری جدید باقابلیت ایجاد توان چند برابردارم خوشحال میشوم اگرباشما هم اری کنم.
faraz.talebpour@gmail.com

mohandesehsan
13th October 2009, 01:19 PM
با سلام
بنده مهندسی شیمی خوندم گرایش گاز

در زمینه احتراق هم کار کردم

و البته روی چند مقاله و اختراع

به چه نحوی می تونیم همکاری کنیم؟

خانومی
3rd November 2009, 11:27 AM
من محمد حسین ملکی از نخبگان ایران هستم
جوان نمونه سال 86 در استان و کشور
دارای مدال نقره از نمایشگاه ابداعات واختراعات تسلای صربستان
دارای 2 ثبت فدرال از روسیه
دارای دیپلم افتخار از دانشگاه سمپترز بورگ روسیه
دارای کاپ ویژه از دانشگاه دولتی رومانی
خواه
ن همکاری در زمینه یکی از ابداعات خود به نام موتور بدون سوخت هستم.
نمیتوانم

ح-منتظر
8th November 2009, 12:13 PM
باسلام خدمت تمامی دوستان نخبه ودوست خوبم محمد حسین ملکی
بنده فریدونی هستم
نفراول المپیاد دانش آموزی استانی درسال 1385
نفر اول المپیاد دانشجویی کشوری درسال 1387
بورسیه ازچهار دانشگاه جهان ازجمله MIT که به علت ها یمتعددی نتونستم برم
ضمنا از این کارهایی که شما می کنید خیلی انجام دادم
ازکلیه دوستانو محمدحسین میخوام که اگه میدونه من میتونم کمکش کنم به آدرسh_frydooni@yahoo.comمیل بزنه تا اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام وظیفه کنم

xinexiu
12th April 2010, 10:00 PM
سلام
من هم روي موتور بدون سوخت كار مي كنم.
موتور شما از چه انرژي استفاده مي كنه؟
چند دور بر دقيقه مي چرخه؟
قدرتش چچقدرهست؟

pooriarezai7
13th April 2010, 02:48 PM
سلام.من در این زمینه نمی تونم کمکتون کنم. اما من در حال ساخت ربات جنگنده هستم و سوالی درمورد

طرح شما دارم. وزن این موتور حدودا چقدر هست و آیا روی ربات کارایی لازم را دارد؟{happy}

adabiatearab
30th May 2011, 03:00 PM
سلام من نخبه نیستم فارغ التحصیل رشته ادبیات عرب هستم در زمینه ترجمه متون عربی اگر نیاز داشتید خوشحال میشم همکاری کنم

روزانه
30th May 2011, 03:36 PM
سلام عزیزان من نخبه نیستم ولی کارشناسی آمار دارم و در این زمینه مطالعات زیادی دارم و مسلط به نرم افزاهایspss - spluse - minitab . خوشحال میشم در این زمینه ها کمکتون کنم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد