PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کمک و کشف دستگاه!

ریحانه رمضانزاده
21st June 2012, 02:05 PM
saمن رشته ای که تحصیل کرده ا م کامپیوتر می باشد من مقاله ای که ترجمه کردهام در رابطه دستگاهFuzzy cluster analysis of high-fieldfunctional MRI data
می باشد من این مقاله تحویل استاد دادم استاد من را هدایت کرد و گفت ایده بده و من ایدهای که تحویل استاد دادهام و استاد م خیلی مورد استقبال قرار گرقت و بتون کاری انجام بدی واسه ی ایده ایت عالی
و من از شما خواستار کمک هستم و بگویید دقیقا چه باید کنم نمی دانم از کجا شروع کنم یک نفر شروع اولیشو کمکم کنه بقیه اشو راه می افتم

Bad Sector
22nd June 2012, 10:58 PM
salam khasteh nabashid
man mikhastam yek ,ozoi darmeuyan begozaram man daneshjo reshteh computer hastam man yek maghale tarjmeh kardam dar rabeteh ba mozo fmri dar hosh masnoi
man dar heyneh tarjomeh kashf yek mozoi shodam va sakhtan ye yak dastgah farat az dastgaheh famri kheyeli karatar az onman bayad be ki morajeh konam bayad az koja shoro konam
kasi mitoneh komakam koneh

دوست من اول اینکه فارسی تایپ کنین [cheshmak]

دوم اینکه من که اصلا چیزی متوجه نشدم [nadanestan]

حسین متقی
23rd June 2012, 02:16 AM
سلام
لطفا طبق قوانین انجمن-فارسی تایپ کنید
من در زمینه هوش مصنوعی اطلاعات زیادی ندارم اما اگه فکر میکنین خودتون توی ایران میتونین بسازین(حتی با کمک اشخاص دیگر)
و اگه ساختش سود مالی هم داره(مستقیم) میتونین روی سایت حساب باز کنین برای سرمایه گزاری
برای اطلاعات بیشتر هم کادر تبلیغاتیه پست اول این تاپیک رو باز کنین!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد