PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال سوال فنی از دوست کامپیوتری

mosi_reali
18th June 2012, 05:32 PM
با سلام

ببخشید میخواستم بدونم میشه یه کاری کرد که صفحه هایی که دوست نداری باز شن دیگه باز نشه مخصوصا اگه کسی خواست اون صفحه ها رو با موزیلا باز کنه باز نشه[tafakor]

البته فقط توو کامپیوتر خودم چون کس دیگه ای میشینه پایه کامپیوتر من میره اینترنت صفحه های چرتی رو باز میکنه میخوام وقتی نشست اون صفحه ها رو باز کنه کنف شه[cheshmak]

Bad Sector
18th June 2012, 05:53 PM
با سلام

ببخشید میخواستم بدونم میشه یه کاری کرد که صفحه هایی که دوست نداری باز شن دیگه باز نشه مخصوصا اگه کسی خواست اون صفحه ها رو با موزیلا باز کنه باز نشه[tafakor]

البته فقط توو کامپیوتر خودم چون کس دیگه ای میشینه پایه کامپیوتر من میره اینترنت صفحه های چرتی رو باز میکنه میخوام وقتی نشست اون صفحه ها رو باز کنه کنف شه[cheshmak]

میشه واضح تر توضیح بدین .

mosi_reali
18th June 2012, 07:00 PM
راستش داداش من میاد روو کامپیوتر من میشینه سایت های چرتو پرتی رو باز میکنه حالا من میخوام بببینم میشه یه کاری کنم که اون دیگه نتونه این سایت هارو باز که

با تشکر[tafakor]

Sabo3eur
18th June 2012, 09:20 PM
برای رفع این مشکل کافی است به control panel رفته و internet option را اجرا کرده سپس به پنل content رفته و روی auto complete کلیک کنید حالا روی
clear forms کلیک کنید

mosi_reali
18th June 2012, 09:48 PM
دوست عزیز مثل اینکه من نمیتوونم منظورمو درست برسونم

برای مثال من میخوام یه کاری کنم توو کامپیوتر من یا توو مرورگر فایر فاکس (موزیلا) سایت www.njavan.com دیگه باز نشه باید چیکار کنم اصلا شدنی هست

یه جوری که من یه سری سایت فقط توو کامپیوتر خودم فیلتر کنم اگه بشه عالی[khanderiz]

amin_745
19th June 2012, 12:54 AM
دوست عزیز شما میتونید از افزونه ای به نام BlockSite استفاده کنید. کافی اسامی سایتها رو وارد لیست این افزونه کنید. .قابلیت دریافت پسورد هم برای جلوگیری از تغییر در لیست داره. میتونید از لینک زیر دریافت کنید.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/blocksite

mosi_reali
19th June 2012, 12:47 PM
آقا امین خیلی ممنون

من زیاد وارد نیستم میشه بگید چجوری باید سایت ها رو توو لیست قرارا بدم دوست عزیز؟؟؟

راستی با این کار سایت ها فقط توو موزیلا باز نمیشن یعنی با مرورگر های دیگه باز میشه؟

NameEly
19th June 2012, 04:28 PM
آقا امین خیلی ممنون

من زیاد وارد نیستم میشه بگید چجوری باید سایت ها رو توو لیست قرارا بدم دوست عزیز؟؟؟

راستی با این کار سایت ها فقط توو موزیلا باز نمیشن یعنی با مرورگر های دیگه باز میشه؟

بله فقط فایرفاکس

mosi_reali
19th June 2012, 06:04 PM
خیلی ممنون

میشه بگید چجوری باید سایت ها رو توو لیست قرارا بدم دوست عزیز؟؟؟[tafakor]

Bad Sector
19th June 2012, 08:20 PM
شما دوست عزیز با روشی ساده تر هم می تونین این کارو انجام بدین .

اول شما به مسیر:

C:\Windows\System32\drivers\etc

تو ویندوزتون برین و فایلی با نام host وجود داره که شما با باز کردن او و وارد کردن آدرس سایت مورد نظرتون می تونین این کارو به راحتی انجام بدین .
باید بگم که این فایل چون پسوند نداره باید با برنامه ای مثل Notepad باز بشه تا محتویاتش دیده بشه. و اگر هم قابل ویرایش نبود روی فایل کلیک راست کرده و در قسمت Peropertis روی گزینه Raedonly کلیک کرده و تیکشو بردارین.

خوب حالا مثلا می نویسین :

127.0.0.1 www.facebook.com

بعد این دیگه سایتی با این آدرس باز نمی شه .

من تو ضمیمه یه فایلی رو گذاشتم که توسط یه شرکت معتبر به نام Safer Networking Limited تهیه شده و آدرس 1500 تا از سایت های غیر معتبر رو نوشته و قرار داده.
اگه هم خواستین می تونین این فایل رو در مسیر ذکر شده قرار بدین و بین آدرس هایی که موجود هست آدرس سایت های خودتونو بصورت دستی وارد کنید و save کنین.

مشکلی بود در خدمتم [cheshmak]

mosi_reali
19th June 2012, 11:06 PM
آقای bad sector بعضیا میشن بعضیا هم نمیشن ولی با این حال دمت گرم

واقعا ازت ممنونم دوست عزیز[alaghemand]

NameEly
20th June 2012, 12:23 AM
شما دوست عزیز با روشی ساده تر هم می تونین این کارو انجام بدین .

اول شما به مسیر:

C:\Windows\System32\drivers\etc

تو ویندوزتون برین و فایلی با نام host وجود داره که شما با باز کردن او و وارد کردن آدرس سایت مورد نظرتون می تونین این کارو به راحتی انجام بدین .
باید بگم که این فایل چون پسوند نداره باید با برنامه ای مثل Notepad باز بشه تا محتویاتش دیده بشه. و اگر هم قابل ویرایش نبود روی فایل کلیک راست کرده و در قسمت Peropertis روی گزینه Raedonly کلیک کرده و تیکشو بردارین.

خوب حالا مثلا می نویسین :

127.0.0.1 www.facebook.com

بعد این دیگه سایتی با این آدرس باز نمی شه .

من تو ضمیمه یه فایلی رو گذاشتم که توسط یه شرکت معتبر به نام Safer Networking Limited تهیه شده و آدرس 1500 تا از سایت های غیر معتبر رو نوشته و قرار داده.
اگه هم خواستین می تونین این فایل رو در مسیر ذکر شده قرار بدین و بین آدرس هایی که موجود هست آدرس سایت های خودتونو بصورت دستی وارد کنید و save کنین.

مشکلی بود در خدمتم [cheshmak]

سلام مدیر جان :»

انشا ا.. که خوبی [golrooz]

ممنون از این چیزی که گفتی , نمیدونستم اموزش خوبی بود عزیز

میشه بگی اون 127.0.0.1 چیه ؟؟

ip که نیست پس چیه ؟؟؟

Bad Sector
20th June 2012, 12:44 AM
سلام مدیر جان :»

انشا ا.. که خوبی [golrooz]

ممنون از این چیزی که گفتی , نمیدونستم اموزش خوبی بود عزیز

میشه بگی اون 127.0.0.1 چیه ؟؟

ip که نیست پس چیه ؟؟؟

این یه localhost . یعنی یه جورایی یه ادرس رزور شده تو کامپیوتر خودمونه .
البته منم فکر می کنم این طور باشه دقیقا مطمئن نیستم [nishkhand]

mosi_reali
20th June 2012, 01:50 AM
در هر حال خیلی ازت ممنون دوست عزیز[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد