PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آیا ایران عقب افتاده است؟اگر چنین است چه دلایلی را میتوان راجب عقب ماندگی مطرح کرد؟

hadi.co66
16th June 2012, 01:19 PM
با توجه به اینکه جامعه ما رو به جوانی رفته و افراد باهوشی در این سرزمین هستن من فکر میکنم 1از دلایلش میتونه عوامل ساختاری اقتصادی و اجتماعی باشه.

elinaaa
16th June 2012, 03:08 PM
به نظرم نباید نگاه مقایسه ای داشته باشیم یعنی ایرانو با کشورهای پیشرفته دنیا مقایسه کنیم،چون هر کشوری شرایط و امکانات خاص خودشو در طول زمان داشته و ایران همیشه از لحاظ سیاسی تحت فشار بوده ولی با این وجود من فکر میکنم ما تو خیلی از زمینه ها پیشرفت داشتیم که بعضی ازآنها چشمگیر بوده و تو بقیه موارد این پیشرفت ها اتفاق افتاده ولی شاید به خاطر مدیریت ها و حمایت های ضعیف مسئولین کندتر پیش میره ولی در کل هنوز جای امیدواری هست و ملت ما به خصوص جوونای این کشور استعداد و مهارت های کافی برای رسیدن به جایگاه اصلی ایرانو دارن...پس بهتره بگیم ایران در حال پیشرفت...

NameEly
16th June 2012, 04:59 PM
به نظر شخصی من اگر بند پ از این کشور سایش رو کم کنه
و کسی که جفت پاش لب گوره جاشو با یک جون عوض کنه ( اونی که بازنشته میشه ولی دوباره با توجه به بند پ میره سر کار )
هر کسی در حیطه ی تخصصش کار کنه
و چند دلیل دیگه میشه به ایران امیدوار بود

mamadshumakher
16th June 2012, 05:25 PM
به نظر چیزی که همه باهاش موافقن اینه که ایران قدرت بسیاااار بالایی در پیشرفت ,خلاقیت,نواوری در همه ی زمینه ها داره.کل دنیا میدونن.اما نمیشه گفت عقب افتاده هست چون همچین ویژگی هایی در یک کشور عقب افتاده پیدا نمیشه.اما چرا به اون جایگاهی که باید برسه نرسیده رو باید در یک جمله خلاصه کنم:ضعف مدیریتی

اگه دقت کنید هر کدوم از دوستان که بیان یک نقد کنند برمیگرده به یک شیوه ی اشتباه که تو کشور حاکم هست.خب قاعدتا یک مدیر باید یک شیوه ی اشتباه رو حذف کنه.نمیگیم همه ی کارها به گردن مدیر هست بلکه میتونه با کمک نظر مردم کاستی هارو رفع کنه.

ضعف مدیریتی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد