PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HyperV چیست

daneshpejoo
7th June 2012, 11:15 PM
سلام
ممکنه به صورت رون بگین این سیستم مجازی HyperV مایکروسافت چیه و نحوه استفاده ازش چطوریه؟
مرسی

Bad Sector
9th June 2012, 08:36 PM
سلام
ممکنه به صورت رون بگین این سیستم مجازی HyperV مایکروسافت چیه و نحوه استفاده ازش چطوریه؟
مرسی

تا جایی که من می دونم این برنامه برای مدیریت چند سیستم عامل بطور همزمان بر روی یک سیستم است
و به خاطر کم هزینه بودن و عدم نیاز به سخت افزار ادارات و شرکتها ازش استفاده می کنند .
در ضمن این نرم افزار فقط برای windows 2008 server

daneshpejoo
17th June 2012, 02:03 AM
سلام
ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین؟
ضمنا ممکنه بگین فرق این HyperV با MS Virtual PC چیه>؟

daneshpejoo
19th June 2012, 01:39 AM
سلام
می شه من رو راهنمایی کنین؟

shadmehr
19th June 2012, 11:51 AM
ببینید اینجوری که من میدونم مثل نرم افزار VMware کار میکنه ...کارشم ..نصب سیستم عامل مجازی هست..یعنی توسط این نرم افزار شما میتونید ...هر ویندوزی از قبیل ویندوز 7 ویندوز اکس پی و لینوکس و... رو رو سیستمتون نصب کنید ..این نرم افزار برای شما یه سیستم مجازی میسازه ..با قطعات دلخواهتون....شما اگهویندوز 7 رو به صورت اصلی نصب کنید ....نزدیک 20 گیگابایت فضای هاردتون رو میگیره ...و اگه بخاید کنارش xp و لبنوکس هم داشته باشید ..باید حافظه ی بیشتری رو داشته باشید..ولی با استفاده از این نرم افزار میتونید رو یک گیگابایت ویندوز 7یا اکی پی تون رو نصب کنید..جالب اینجاست که وقتی میخاید از ویندوزای نصب شده رو این نرم افزار استفاده کنید لازم نیست ریستارت کنید ..ویندوزتون تو یه پنجره ..تو همین ویندوزتون باز میشه ..و میتونید ازش ایتفاده کنید ..برای استفاده از درایو های اصلیتون هم مثل دو تا کامپیوتر واقعی باید شیر کنید .....از این نوع نرم افزار ها VMware از همه قوی تره ...من خودمم نصب کردم...و الانم 3 تا ویندوز نصب دارم..که با ویندوز خود سیستمم میشه 4تا ..هیچ گونه ارتباطی هم با سرعت نداره که بخواید بگید سرعت سیستمتون پایین بیاد..[khabalood]..امید وارم ..فهمیده باشید

اینم چنتا نرم افزار که این کارو انجام میدن...

VMware
Microsoft Hyper-v
xen/citrix
Vmware vsphere

البته بگم ..اینا کلا مجازی سازی انجام میدن....مجازی سازی هم .....با هم فرق میکنه....

اینم انواع مجازی سازی ها

۱- مجازی سازی سرور: ت
۲- مجازی سازی دسکتاپ
۳- مجازی سازی نرم افزار
۴- مجازی سازی storage
۵- مجازی سازی I/O
۶- مجازی سازی شبکه

فکر نکنم جا انداخته باشم ..اگه چیزی رو نگفتم..شرمنده یادم نبود .....هه[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد