PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقطه شروع

ماه آفرید
15th May 2012, 05:06 PM
سلام

زمان زیادی نیست که در رشته علوم کشاورزی تحصیل می کنم و دوست دارم زود در ان پیشرفت کنم ... اما راه پیشرفت ان را نمی دانم....[nadanestan]

یعنی کدام سازمان در این زمینه فعال تر است؟ خودم شروع کنم بهتر است یا توسط سازمانها فعالیت کنم؟ یا از کجا شروع کنم ؟ در کنار دانشگاه به اموزشهای دیگری نیاز است؟ و ...؟؟؟؟

ممنون می شوم در این زمینه تجربه هایتان را در اختیارم بگذارید....
مرسی [shaad]

مهدی 313
17th May 2012, 04:54 PM
سلام زمان زیادی نیست که در رشته علوم کشاورزی تحصیل می کنم و دوست دارم زود در ان پیشرفت کنم ... اما راه پیشرفت ان را نمی دانم....[nadanestan] یعنی کدام سازمان در این زمینه فعال تر است؟ خودم شروع کنم بهتر است یا توسط سازمانها فعالیت کنم؟ یا از کجا شروع کنم ؟ در کنار دانشگاه به اموزشهای دیگری نیاز است؟ و ...؟؟؟؟ ممنون می شوم در این زمینه تجربه هایتان را در اختیارم بگذارید.... مرسی [shaad] با سلام و خیر مقدم به شما و پیوستن شما به جامعه کشاورزی کسانیکه تمام بشر هستی و وجود خود را از این جامعه دارد . دوست گرامی حتما این رشته را با علاقه انتخاب نموده اید . و من بعنوان یک همکار و دوست به شما تبریک میگم و توفقات روزافزون شمارا مسئلت دارم . اگه میگفتین چی میخونید بیشتر میشد گفتگو کرد .اما به هر حال خودتونو محدود به کتابهای درسی نکنید و علم و عمل رو تواما پیگیر باشید حتما به مزارع و کشت و صنعتها سایتهای مرتبط و ... مراجعه کنید که اگه علاقه داشته باشین خواه نا خواه خودتون دنبال اونا میرید . خواستید بعدا بیشتر همفکری میکنیم ...

ماه آفرید
17th May 2012, 05:13 PM
ممنون از توجه تان دوست عزیز

من در رشته مهندسی علوم کشاورزی تحصیل می کنم و هم در زمینه کشاورزی و هم در زمینه دامپروری می توانم فعالیت کنم.

مرسی از راهنمایی تان [shaad]

ص-جلالی
12th June 2013, 12:20 PM
سلام

زمان زیادی نیست که در رشته علوم کشاورزی تحصیل می کنم و دوست دارم زود در ان پیشرفت کنم ... اما راه پیشرفت ان را نمی دانم....[nadanestan]

یعنی کدام سازمان در این زمینه فعال تر است؟ خودم شروع کنم بهتر است یا توسط سازمانها فعالیت کنم؟ یا از کجا شروع کنم ؟ در کنار دانشگاه به اموزشهای دیگری نیاز است؟ و ...؟؟؟؟

ممنون می شوم در این زمینه تجربه هایتان را در اختیارم بگذارید....
مرسی [shaad]
سلام
برای اینکه در این بخش پیشرفت کنید باید:
1-منم منم را کنار بگذارید
2-خاکی باشید
3-لباس کشاورزی بپوشید
4-داخل مزرعه بروید
5-بطور عملی مثل یک کشاورز کارکنید.دراوقات خارج از درس دانشگاه کشاورزانی را پیداکنید وبعنوان کار آموز پیش آنها کار کنید .در ضمن یاددشت برداری کنید و کارها را با تئوری دانشگاه مقایسه نمایید.موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد