PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد

soham 313
11th May 2012, 05:22 PM
مطمئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛
چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند.

هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه اش شوخی نکن :
حرمت ها شکسته می شود

هیچ وقت به کسی بیشتر از جنبه اش خوبی نکن:
تبدیل به وظیفه می شود

برای غلبه بر تاریکی ها ، سعی کنید اول از همه،چراغ دلتان را روشن نگهدارید ...

به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...

بسیاری از مردم مانند واگن های قطارند . آنها با اراده خود نمی توانند کاری را انجام دهند ، باید به کار کشانده شوند.فقط عده کمی مانند لکوموتیو هستند که هم قادرند با اراده و اختیار خود کار کنند و هم دیگران را به کار وادارنمایند .

فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

در حرکت همیشه افق های تازه هست .

در دعا کردن باید مانند مثل کودکی باشی که شب را به راحتیمی خوابد ، چون اطمینان دارد که صبح ، چیزی را که از پدرش خواسته آماده است

اگر خاموش باشی تا دیگران به سخن آورندت بهتر از این است که در حال سخن گفتن دیگران خاموشت کنند.

کشتى در ساحل امن تر است، ولى براى این منظور ساخته نشده است: "حرکت کن"

اکثر شکست ها نصیب کسانی شده است که نمی دانستند فاصله شان تا موفقیت چقدر نزدیک است و دست از کار کشیده اند.

اگر می خواهی محال ترین اتفاق دنیا در زندگی ات رخ بدهد، باور محال بودنش را عوض کن.

موفق کسی است که با آجرهایی که به سمتش پرتاب می شود ،بنایی محکم بسازد.

کوچکتر که بودیم ایمانمان بزرگتر بود بادبادک میساختیم نمی ترسیدیم باد نباشد

با زمان قرار زندگی مسالمت آمیز گذاشته ام که نه او مرتبا مرا دنبال کند و نه من از او فرار کنم، سرانجام که به هم خواهیم رسید.

aleyasin
11th May 2012, 08:30 PM
ََ

هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه اش شوخی نکن :
حرمت ها شکسته می شود

تبدیل به وظیفه می شود

این دوتا رو خیلی قبول دارم چون تجربشون کرده ام و واقعا هم همینطور بوده.

avm2
14th May 2012, 01:37 PM
منم همینطور

sevda_sj
30th May 2013, 10:57 AM
از انسان هایی که بلندپروازی های شما را تحقیر می کنند، دوری کنید. اصولا آدم های حقیر این کار را انجام (http://www.tebyan-zn.ir/tags/%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85.html) می دهند اما انسان های بزرگ شما را در مسیر رویاهایتان تشویق می کنند. (مارک تواین)

موفقیت کلید خوشبختی نیست. خوشبختی کلید موفقیت است. اگر کاری که انجام (http://www.tebyan-zn.ir/tags/%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85.html) می دهید را دوست داشته باشید، در آن مسیر موفق هم خواهید شد. (آلبرت شوایتزر)

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

l.ghasemi
30th May 2013, 12:31 PM
خــدا نــه بــراي خــورشيــد،
نــه بــراي زميــن!
بلکــه بــه خــاطــر گلهــايــي
کــه بــرايمــان مــي فــرستــد،
چشــم بــه راه پــاســخ اســت . . .

تيلور
30th May 2013, 02:41 PM
کوچکتر که بودیم ایمانمان بزرگتر بود بادبادک میساختیم نمی ترسیدیم باد نباشد

میدانم که میدانید حقیقت بزرگیست

masoume.a.92
30th May 2013, 04:04 PM
همش قشنگ بود. [golrooz] از این خیلی خوشم اومد:
در دعا کردن باید مثل کودکی باشی که شب را به راحتیمی خوابد ، چون اطمینان دارد که صبح ، چیزی را که از پدرش خواسته آماده است

m@some
30th May 2013, 05:10 PM
عالی بودن مرسی

mozhgan.s
30th May 2013, 06:41 PM
این دوتا رو خیلی قبول دارم چون تجربشون کرده ام و واقعا هم همینطور بوده.
واقعا،تجربه ی اینکه دیگران محبتتو،وظیفه بدونن،سخته

horiya
30th May 2013, 10:23 PM
خیلی از مواردش واسه من اتفاق افتاده مخصوصا دومی وسومی

آس76
1st June 2013, 12:29 PM
[tashvigh] ممنون همش عالی بود ولی این یکی رو از بقیه بیشتر قبول دارم
تبدیل به وظیفه می شود

بانوی آب
1st June 2013, 05:58 PM
مادرم میگوید خدا بزرگ است
پرسیدم چقدر؟
پاسخ داد به اندازه ی قلبت!!!
و من تا ابد قلبم را متر میکردم[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد