PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر امير قلعه نويي : وينگادا مربي با تجربه و با دانشي است

hossein_music
8th February 2009, 01:23 AM
امير قلعه نويي در گفت و گویی اظهار داشت: بايد از زحمات پيرواني تقدير كرد. من يك سال با او كار كردم و مي دانم كه فرد با اراده و تحصيلكرده اي است و تفكرات كاملا حرفه اي دارد.
وي افزود: به باشگاه پرسپوليس تبريك مي گويم. وينگادا مربي با تجربه و با دانشي است. او به خوبي حريفان آسيايي را مي شناسد و اين يك نقطه مثبت براي پرسپوليس است.
وي ادامه داد: دربي هميشه حساسيت خاص خودش را دارد. من فقط به فكر تيم خودم هستم. به تيم خودم و بازيكنانم اعتماد دارم و مطمئن هستم آنها در زمين حرف هاي زيادي براي گفتن دارند.
قلعه نويي خاطر نشان كرد: از هواداران دو تيم خواهش مي كنم با حفظ شئونات به فكر تشويق تيم خود باشند. مطمئن باشيد بازي زيبايي را هر دو تيم به نمايش خواهند گذاشت.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد