PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعتراف میکنم که ...

Sookoot
30th March 2012, 06:02 PM
عیدی تبریک داره که وقتی به اخر سال میرسی ، ببینی که به تمام معنا موفق بودی نه سالی که هنوز شروع نشده و معلوم نیست چجوری میخواد تموم بشه !!!

اما چه میشه کرد سنته دیگه !

اینجا میخوایم اعتراف کنیم ! البته نه از اون اعتراف های مدل کلیسا که هر چی فسق و فجوره عیان میشه و همه گناهات میریزه رو دایره !

اعتراف میکنم که پارسال (90) برخلاف انتظارو ظرفیتم اتفاقای عجیب غریبی دور برم افتاد که هر کدومش کافی بود کله پام کنه !

چطور؟ عرض میکنم ...

شما هم اگر میخواهید اعتراف کنید بسم الله ...گفتگوی ازاده دیگه

1=1+1
30th March 2012, 06:12 PM
اعتراف میکنم که سال نود بیشتر وقتای خوبمو از دست دادم
اخرشم با چهارتا شعار اشتباهاتمو توجیه کردم

Ehsan M
30th March 2012, 06:17 PM
چی می شد اگه...

چی می شد اگه خدا امروز وقت نداشت به ما بركت بده

چرا كه دیروز ما وقت نكردیم از او تشكر كنیم

.

چی می شد اگه خدا فردا دیگه ما را هدایت نمی كرد

چون امروز اطاعتش نكردیم

.

چی می شد اگه خدا امروز با ما همراه نبود

چرا كه امروز قادر به دركش نبودیم

.

چی می شد دیگه هرگز شكو فا شدن گلی را نمی دیدیم

چرا كه وقتی خدا بارون فرستاده بود گله كردیم

.

چی می شد اگه خدا عشق و مراقبتش را از ما دریغ می كرد

چرا كه ما از محبت ورزیدن به دیگران دریغ كردیم

.

چی می شد اگه خدا فردا كتاب مقدسش را از ما می گرفت

چرا كه امروز فرصت نكردیم آنرا بخوانیم

.

چی می شد اگه خدا در خا نه اش را می بست

چون ما در قلبهای خود را بسته ایم

.

چی می شد اگه خدا امروز به حرفهایمان گوش نمی داد

چون دیروز به دستوراتش خوب عمل نكردیم

.

چی می شد اگه خدا خواسته هایمان را بی پاسخ می گذاشت

چون فراموشش كردیم .

و چی می شد اگه..

ساناز فرهیدوش
31st March 2012, 12:01 AM
قرار شد اعتراف کنیم بچه ها :

اعتراف می کنم به خیلی ها کمک کردم تا طرحشون رو تکمیل کنن ، و خدا خودش به من کمک کرد نه بنده هاش !
اعتراف می کنم که درس خوندن و پروزم منو با ادم های زیادی آشنا کرد اگر خودش هم مهم نباشه تجربیات زیادی کسب کردم تو اجراش !
اعتراف می کنم که زندگی چیزی جز لذت بردن در کنار عزیزان نیست .
دو تا چیز رو با پول نمیشه خرید یکی سلامتی ، یکی هم درست کردن دل شکسته !
اعتراف می کنم هیچ درمانی شفا بخش تر است مهر ایمان نیت .
دیگه اعتراف می کنم سعی کردم برای دیگران دوست خوبی باشم .ولی یه موقع ها دلم می خواد بپرم تو بغل خدا بگم کمک !
اعتراف می کنم که که دلم میخواد برم بازار و چند سیر دل خوش بخرم . مقداری طراوت بارانی و دل مهربان می دانید کجا دارد این ها را ؟
اعتراف می کنم که وقتی کسی از جوان ها خرده می گیرد دلم می خواد خفه اش کنم ! وقتی خودش با دری و تخته ایی به جایی رسیده میگه جوونا این جوری واون جوری !
اعتراف می کنم بعضی ها چهار شنبه ها پول پدا می کنند و بعضی ها گم !

Sookoot
3rd April 2012, 04:41 PM
اعتراف میکنم که سال نود بیشتر وقتای خوبمو از دست دادم
اخرشم با چهارتا شعار اشتباهاتمو توجیه کردم

درود
چه صداقتی ! حتما باز فرصت های خوب پیش رو هست امیدوارم از دست ندی

Sookoot
3rd April 2012, 04:48 PM
قرار شد اعتراف کنیم بچه ها :

اعتراف می کنم به خیلی ها کمک کردم تا طرحشون رو تکمیل کنن ، و خدا خودش به من کمک کرد نه بنده هاش !
اعتراف می کنم که درس خوندن و پروزم منو با ادم های زیادی آشنا کرد اگر خودش هم مهم نباشه تجربیات زیادی کسب کردم تو اجراش !
اعتراف می کنم که زندگی چیزی جز لذت بردن در کنار عزیزان نیست .
دو تا چیز رو با پول نمیشه خرید یکی سلامتی ، یکی هم درست کردن دل شکسته !
اعتراف می کنم هیچ درمانی شفا بخش تر است مهر ایمان نیت .
دیگه اعتراف می کنم سعی کردم برای دیگران دوست خوبی باشم .ولی یه موقع ها دلم می خواد بپرم تو بغل خدا بگم کمک !
اعتراف می کنم که که دلم میخواد برم بازار و چند سیر دل خوش بخرم . مقداری طراوت بارانی و دل مهربان می دانید کجا دارد این ها را ؟
اعتراف می کنم که وقتی کسی از جوان ها خرده می گیرد دلم می خواد خفه اش کنم ! وقتی خودش با دری و تخته ایی به جایی رسیده میگه جوونا این جوری واون جوری !
اعتراف می کنم بعضی ها چهار شنبه ها پول پدا می کنند و بعضی ها گم !

درود
سالی سرشار از اعمال خیر و کسب تجربه هایی که عمری لازمه
و سالی پراز تغییرات مثبت
با ارزوی موفقیت افزون تر

Sookoot
3rd April 2012, 04:58 PM
اعتراف میکنم که باقضاوت سطحی و سریعم گند زدم
تابستون پارسال خانم زیبایی برای طلاق اومد پیشم و گفت که الا و بلا از شوهرش میخواد جدا بشه
تو مدتی که پیشم بود مرتب گوشیش زنگ میخورد و از اونجا که بر رویی هم داشت فکرم رفت که لابد خبریه .... و میخواد که طلاق بگیره و فلان ...خلاصه فکر کردم وضعش خرابه

اما اعتراف میکنم که اشتباه کردم اینطور نبود
بعدا فهمیدم
اون خانم چون همسرش تو محل کار باخانمی اشنا شده و باهاش ازدواج موقت کرده و تصادفا صیغه نامه رو خانم دیده الان طلاق میخواد
اونروز هم مادرش بود که مرتب زنگ میزد که از طلاق منصرفش کنه

براش انجام دادم
اما امان از ظن و گمان بد

*FATIMA*
3rd April 2012, 05:12 PM
اعتراف می کنم که سال 90 رو با خوشی شروع کردم و با ناخوشی به پایان رساندم .
اعتراف میکنم که چنان در خوشی ها غرق شده بودم که فکر نمی کردم ناخوشی ها به سراغم بیان .
اعتراف می کنم که تمام تلاشم رو برای به پایان رساندن ناخوشی ها کردم و در راه بازماندم .
و البته اعتراف می کنم که خدا رو گم کردم و دوباره پیدا کردم

عرفان سلیم زاده
3rd April 2012, 05:21 PM
اعتراف می کنم که در سال 90 بدترین روز های زندگیمو تجربه کردم.روزایی که تلاش میکردم و به هدفم نمی رسیدم.
سال 90 سالی بود که حس میکردم اسمان و زمین دارن کتکم میزنن[negaran] اما من باز میگفتم بزنین... بزنین... من دردم نمی گیره!!!
باور کنین که اصلا نفهمیدم چطور این سال گذشت[nadanestan] اینقدر مشکلاتم زیاد بودن که زمان رو از یاد برده بودم.
سال سردرگمی و سرگیجه...
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم
سال 90 سالی بود که تنفر و مجازات رو یاد گرفتم
تو این سال از کسانی متنفر شدم که یک عمر دوستشون داشتم.
از این به بعد از کسانی که برام مشکلات درست کنند متنفرم و تا انتقام نگیرم متنفر خواهم بود...

golden3
3rd April 2012, 05:36 PM
اعتراف میکنم سال 90رو با دل شکستگی ونفرین شروع کردم ولی با خوبی وخوشی وبخشش به پایان رسوندم
اعتراف میکنم سال90 سالی سخت برام بوده ولی هرچی بود تمام شد و امیدوارم اشتباهات گذشته هرگز تکرار نشه
اعتراف میکنم سال 91رو به خوبی شروع کردم ولی میدونم سال سختی از لحاظ درسی پیش رو دارم امیدوارم سرانجامش خوش باشه

محسن آزماینده
3rd April 2012, 06:39 PM
اعتراف ميكنم سال 90 بيشتر تلاش كردم ولي كمتر به نتيجه رسيدم

اعتراف ميكنم كه از عملكرد خودم در سال 90 راضي نيستم

اعتراف ميكنم كه نتيجه خيلي از تلاشهامو نگرفتم

اعتراف ميكنم كه گاهي اوقات تصميمات اشتباهم را اجرا كردم

اعتراف ميكنم كه تصميمات درستم بيشتر از تصميمات نادرستم بود

اعتراف ميكنم ميتونستم بهتر باشم و نبودم

yas-90
3rd April 2012, 11:46 PM
اعتراف میکنم نه تنها در سال نود بلکه در چند سال اخیر تو یه سردرگمی بدی گیر کردم(اعتراف میکنم بین هدف هام برا زندگیم گم شدم)

و باز هم اعتراف میکنم که حتی در یک لحظه ش نخواستم کمک بگیرم چون میخواستم خودم و تنها خودم مشکلم رو حل کنم اما حل نشد...میدونم یه اشتباهه اما....

اعتراف میکنم سال نود رو با کمی احساس ناامیدی تموم کردم و اعتراف میکنم سال نود و یک رو با امید به سال و روزی بهتر شروع کردم

اعتراف میکنم سد های زیادی روبروم دارم که تصمیم دارم همه رو بشکنم همه رو

اعتراف میکنم در سال نود وقتای زیادی بود که تظاهر به محکم بودن کردم اما هیچ کس بهتر از خودم و خدای من احساس ضعفم رو نفهمید...... اعتراف میکنم با این که اهل تظاهر نیستم اما تو این زمینه بازیگر موفقی بودم

اعتراف میکنم به کمک نیاز دارم اما فقط کمک خدا......

اعتراف میکنم سال نود دوستای مجازی خیلی خوبی پیدا کردم (امیدوارم زنده و سلامت باشن)

اعتراف میکنم سال گذشته رو بیهوده گذروندم( البته روزهای مفید هم داشتم اما وقت تلف کردنم بیشتر بود) و اعتراف میکنم بدون اینکه بهونه بتراشم این بیهودگی رو قبول کردم

اعتراف میکنم که تا حالا تو زندگیم چنین اعترافی نکرده بودم

sahele aramesh
4th April 2012, 12:07 AM
اعتراف میکنم تو این سال شاید یکی از بزرگترین اشتباهاتت زندگیم را کردم وچوبشم خوردم اساسی
مثل تمام اشتباهاتی که تو این سالهای اخیر خوردم وخودما از زندگی عقب انداختم

ستاره صبح امید
4th April 2012, 12:24 AM
اعتراف میکنم سال نود بنده خوبی برای خدا نبودم ازش می خوام کمکم کنه تا بتونم همون بنده ای باشم که خودش می خواد ازتون می خوام برام دعاکنید...[golrooz]

sheri khoshgele
4th April 2012, 01:08 AM
منم اعتراف میکنم الان که رفتیم تو سال 91 همش دارم میگم کاش توتابستون 90 درس میخوندم چون تا کنکور وقتی نمونده.کاش از وقتم بیشتر استفاده میکردم.چقد زود دیر میشه!!!چقد خواهرم بهم گفت بشین درس بخون وقت واسه تفریح هست بعد حسرت میخوریا ولی من گوش ندادم و الان واقعا حسرت میخورم.

شه پری
4th April 2012, 10:44 AM
نتونستم از فرصت هام استفاده کنم.

1=1+1
4th April 2012, 12:37 PM
اعتراف میکنم

که سال نودو یک میشه درخشان ترین سال زندگیم sh_omomi33
چون یه نقشه هایی برا مشکلاتم کشیدم milee_new2 (29sh_omomi5shgangi8sgangi5
که دیگه حق ندارن جلوم قد بکشن milee_new2 (29

elnaz.l
14th April 2012, 07:46 PM
اعتراف میکنم واقعا واقعا خدارو گم کردم الان دارم سعی میکنم پیداش کنم واسم دعا کنین

Sookoot
20th April 2012, 02:40 AM
اعتراف میکنم که

اعتراف کردن شهامت میخواد

کار ساده ای نیست ...

مرسی از تمام دوستانی که صادقانه اینجا قلم زدند و نوشتند ...

maytiii
20th April 2012, 12:14 PM
سلام
منم يه اعتراف كنم؟ يه اعتراف بزرگ!
اونم اينه كه تو سال نود خيلي خيلي نمك نشناس بودم و هي"نمك خوردم نمكدان را شكستم" [nadidan]
هم نسبت به "خود خدا" هم نسبت به "بنده خدا" و اميد وارم هر دوشون منو ببخشن[negaran]
ان شاءالله تو سال 91 جبران كنم.
براي هم دعا كنيم.
يا علي...

5000
21st April 2012, 12:29 AM
منم مثل همه شما مرتکب گناه و خطا شدم جاالبش اینه که هر روز سعی می کنم گناه دیروز رو انجام ندم ولی انگار آدمیزاد گناه و خطا با جونش عجین شده... از صمیم قلب ارزو می کنم آدم بشم......

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد