PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخرین باری که بهت احساس بی ارزشی و بی خاصیتی دست داد کی بود؟

بلدرچین
23rd March 2012, 05:04 AM
بگید ممنونم

Ehsan M
23rd March 2012, 05:14 AM
آخرین بار وقتی بود که واسه خاطر یه مشکلی یه درسو افتادم ترم 1 واسه خاطر این رفتم پیش استاد و مشکلمو بهش گفتم در ضمن نیاز داشتم که پاس کنم واسه خاطر تغییر رشته ای که از نرم افزار به برق-مخابرات می خواستم بدم اما استاد لطف کرد و هییییییییییچ کمکی نکرد البته حق داشت بالاخره من باید خودم نمره خودمو می گرفتم اما از این بیشتر ناراحت شدم که اون به اصطلاح استاد به کسای دیگه نمره داده و پاسشون کرده!!!!
اون وقتی که از پیش استاد برگشتم وقتی که جواب رد داده بود و برگشت گفت مشکل مشکل خودته و به من ربطی نداره خیلیییییییی احساس بی خاصیتی بهم دست داد که چرا باید با ندونم کاریم یه به اصطلاح استاد با من اینجوری برخورد کنه..........این جوری شد که من تغییر رشته ندادم و تو همین نرم افزار موندم و علاقم ثانیه به ثانیه به این دنیای بی کران 0 و 1 بیشتر میشه و از اون روز به بعد هر لحظه که میخواستم از زیر کار در برم یاد اون روز می افتم و تلاشمو هزار برابر می کنم......
اون یه تلنگری بود واسه این که به خودم بیام و حواسمو 6دنگ به هدفم معطوف کنم ......

Sa.n
23rd March 2012, 10:05 PM
موقعی که زدم چینی مورد علاقه ی مامانمو شکوندم ولی مامانم بهم چیزی نگفت اما خیلی خیلی غصه خورد (تو دلش)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد