PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شعر نظر سنجی در مورد :عشق چیست ؟

se7en_love
15th March 2012, 11:50 AM
سلام دوستان نظرتون درمورد این جمله چیه؟

عشق چیست؟
عشق حدیثی است که با یک نگاه ولبخند شروع با بوسه ای به اوج وبا قطره اشکی به پایان میرسه

SaNbOy
15th March 2012, 12:07 PM
عشق های امروزی نه اینطور نیست به نظره من ....

ashkanrazi
15th March 2012, 02:32 PM
سلام.
بابا این روزا عاشق پیدا نمی شه که؛ اگه پیدا بشه معشوق نیست، اونم باشه، این وسط عشقی در میان نیست.
اما اگه بخوایم شعاری پیش بریم، یاد حرف یکی از بزرگان می افتم:
عشق شور و هیجان نیست، عشق عاطفه نیست؛عشق ادراکی بسیار عمیق است نسبت به این نکته که یک نفر به نحوی کامل کننده توست. کسی هست که از تو یک دایره کامل می سازد.
حضور این شخص حضور تو را اعتلا می بخشد.عشق بو تو آزادی می بخشد تا خوردت باشی، عشق احساس مالکیت نیست.[tafakor]

A.L.I
15th March 2012, 08:04 PM
من ترجیح میدم نظر دکتر هلاکویی رو در این مورد بگم که در زمینه روانشناسی و روانکاوی انسانی صاحب نظر هستند و در مورد ازدواج هم سخنرانی های بسیاری در آمریکا ایراد کرده اند:

مراحل عشق از دیدگاه دکتر هلاکویی
مراحلی که توسط دکتر هلاکویی برای عشق مطرح می شود:
1- خواستن- طلب کردن
http://4.bp.blogspot.com/_Hy30e3j1Ph0/SsIDD4ywDwI/AAAAAAAAANw/di4uYcvvikc/s400/zan.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_Hy30e3j1Ph0/SsIDD4ywDwI/AAAAAAAAANw/di4uYcvvikc/s1600-h/zan.jpg)2- گشتن و جستجو كردن
3- يافتن کسی که برای شما بهترین باشد نه از همه بهتر باشد
4- دوران ابهام ، گمي و گيجي به اصطلاح عاشقی
5- ترس و اضطراب، خجالت و شرم حيا
6- توجه دادن و یا جلب توجه با لباس يا آرايش
7- جلب وجذب شامل دلربايي و نمايش با نگاه، لبخند، صدا، فرم بدن و نحوه آرايش، بوی تن ، لمس دست و صورت و موی سر
8- پيوندها را درک کردن، وجود شباهت در كليات و تفاوت در جزئيات
9- وصل، بدون داشتن س.ک.س
10- جدایی، دراینجاست که خانم ها همانند موج بالا و پايين می روند و آقايان بسان كش مدام در رفت وبرگشت اند
11- درهم گره خوردن
12- بازشدن يا عرياني رفتار
13-بسته شدن، منظور برنامه ریزی برای زندگی
14- نتيجه و پايان (ازدواج)
***اين مراحل بين 6 تا 18 ماه طول ميكشد***
درشروع ارتباط مواد خاصی در مغز ترشح مي شود ( قرص عشق ) كه باعث شيدايي و سرخوشي ميشود ولي بين 3 تا 6 ماه
در مرحله دوم اگر رابطه ادامه پيداكند ماده اي در بدن شبيه به مرفين توليد مي شود ( قرص بيدردي) برای كمك به تحمل تلخي هاي زندگي، بين 3 تا 5 سال اگر ارتباط صحيح و پايدار باشد قرص عشق و قرص بيدردي توسط دوطرف ساخته مي شود.
***این است کمک های طبیعت برای انسان های عاشق***

منبع (http://shekkanj.blogspot.com/2009/09/blog-post_28.html)

بلدرچین
16th March 2012, 12:38 AM
سلام عزیزم.درسته کاملا قبول دارم.اولش با یه نگاه کوچیک شروع میشه و روزهای اولیه ش خیلی عادیه ولی کم کم شروع میشه.وقتی عشقت دلتو میشکنه خیلی تو خودتی و اصلا حس و حال نداری.اگربهترین چیزهایی که واقعا بهشون دل بسته ای رو توی اون زمان بهت بدن اصلا بهت نمیچسبه.
با یه اشک و اه و دل مردگی عشقت میمره.گذشاتن ازین اوضاع واقعا سخته و سخت و سخت...

mina_bushehr
16th March 2012, 02:49 PM
عشق یعنی ع:علاقه.ش:شدید.ق:قلب

بانوثریا
17th March 2012, 06:28 PM
عشق وجود ندارد.[nishkhand]

hyper neo
17th March 2012, 06:52 PM
عشق؟
چی هست حالا این عشقی که گفتی؟!!!

بلدرچین
19th March 2012, 12:03 PM
دوستان عزیز کسانی که میخوان توی داستان اول سایت باشن به تاپیک نظرسنجی توی سایر موضوعات برن.
برید اگرنخواستید منفی بدید...این کار خوبیه بخدا...
ممنونم

golden3
19th March 2012, 12:51 PM
به گل گفتم عشق چیست؟گفت : ازمن خوشگل تر است.
به پروانه گفتم عشق چیست؟گفت: ازمن زیباتر است.
به شمع گفتم عشق چیست؟گفت: از من سوزان تر است.
به عشق گفتم آخر توچیستی؟گفت: بانگاهی بیش نیست...

به نظر من بستگی به دیدگاه خودمون داره که چطور بهش نگاه کنیم[alaghemand]

vahidith
19th March 2012, 01:44 PM
ما عاشق هوس های خویش هستیم نه به آنچه هوس کردیم (نیچه)
یعنی اگر پسری با یه نگاه عاشق دختری میشه .در عمل او عاشق دختر نیست عاشق تصوراتی است که با او پیدا می کند است .تصوراتی مثل اینکه با او می تواند به آرامش برسد و یا مثال های دیگه ...
من خودم از فلسفه بدم میاد ولی مثه اینکه فیلسوف شدم...[shaad][shaad][shaad]

vahidith
29th March 2012, 07:18 PM
ما عاشق هوس های خویش هستیم نه به آنچه هوس کردیم (نیچه)
یعنی اگر پسری با یه نگاه عاشق دختری میشه .در عمل او عاشق دختر نیست عاشق تصوراتی است که با او پیدا می کند است .تصوراتی مثل اینکه با او می تواند به آرامش برسد و یا مثال های دیگه ...
من خودم از فلسفه بدم میاد ولی مثه اینکه فیلسوف شدم...[shaad][shaad][shaad]

تو رو خدا چیزی از این حرفام فهمیدین؟؟؟[shaad][shaad]

atnhe27
8th April 2012, 06:21 PM
مجنون با انگشت روی خاک مینوشت لیلی لیلی .
پرسیدن چه میکنی؟
گفت.چون مسیر نیست من را کام او
عشق بازی میکنم با نام او .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد