PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در نرم افزارidm

pegahg
19th February 2012, 05:57 PM
سلام دوستان[golrooz]

با احترام سوالی داشتم ..
من نرم افزار اینترنت دانلود منیجر 5.19 رو دارم خیلی هم ازش راضی بودم همونطور که میدونید IDM این امکان رو داره که بتونید فایل های صوتی یا تصویری رو که مثلا روی سایت ها گذاشته شده ( اما لینک دانلود نداره) رو مستقیم به کمک گزینه :
DOWNLOAD THIS AUDIO WITH IDM در بالای همون فایل صوتی ,تصویری به طور مستقیم دانلود کرد. ..اما متاسفانه چند وقتی ست که دیگه این گزینه رو بالای این جور فایل ها ندارم و میخوام فایل صوتی رو دانلود کنم که لینک دانلود هم نداره اما دیگه نمیتونم میترسم که IDM امم رو هم به روز کنم چون لیستی از دانلود هام روکه توش دارم پاک میشه
اگر گزینه ای تو تنظیماتش هست که دوباره این گزینه رو میاره و به حالت اولش بر میگردونه یا راه حل دیگه ای داره ممنون میشم کمکم کنه..
پیشاپیش سپاس..[golrooz]
پگاه

م.محسن
4th March 2012, 04:28 PM
سلام دوستان[golrooz]

با احترام سوالی داشتم ..
من نرم افزار اینترنت دانلود منیجر 5.19 رو دارم خیلی هم ازش راضی بودم همونطور که میدونید IDM این امکان رو داره که بتونید فایل های صوتی یا تصویری رو که مثلا روی سایت ها گذاشته شده ( اما لینک دانلود نداره) رو مستقیم به کمک گزینه :
DOWNLOAD THIS AUDIO WITH IDM در بالای همون فایل صوتی ,تصویری به طور مستقیم دانلود کرد. ..اما متاسفانه چند وقتی ست که دیگه این گزینه رو بالای این جور فایل ها ندارم و میخوام فایل صوتی رو دانلود کنم که لینک دانلود هم نداره اما دیگه نمیتونم میترسم که IDM امم رو هم به روز کنم چون لیستی از دانلود هام روکه توش دارم پاک میشه
اگر گزینه ای تو تنظیماتش هست که دوباره این گزینه رو میاره و به حالت اولش بر میگردونه یا راه حل دیگه ای داره ممنون میشم کمکم کنه..
پیشاپیش سپاس..[golrooz]
پگاه
با سلام.
اگه نگران از دست رفتن لینک دانلود فایال هایی هستید که تو لیست دانلود قرار دارند میتونید با کلیک راست روی اسم اون برنامه در محیط اصلی idm و انتخاب گزینه properties به لینک دانلود اون برنامه دسترسی پیدا کنید.
کینک ها رو از پنجره مقابل address کپی کرده و در یک برنامه نظیر notepad یا word پیست کنید.
پس از نصب دوباره برنامه idm میتونید لینک دانلودی رو که قبلاً ذخیره کردید رو تو برنامه بیارید.

Bad Sector
4th March 2012, 05:49 PM
سلام دوستان[golrooz]

با احترام سوالی داشتم ..
پیشاپیش سپاس..[golrooz]
پگاه

با سلام.
اگه نگران از دست رفتن لینک دانلود فایال هایی هستید که تو لیست دانلود قرار دارند میتونید با کلیک راست روی اسم اون برنامه در محیط اصلی idm و انتخاب گزینه properties به لینک دانلود اون برنامه دسترسی پیدا کنید.
کینک ها رو از پنجره مقابل address کپی کرده و در یک برنامه نظیر notepad یا word پیست کنید.
پس از نصب دوباره برنامه idm میتونید لینک دانلودی رو که قبلاً ذخیره کردید رو تو برنامه بیارید.

دوست من شما خیلی راحت می تونین از منوی download و گزینه options را انتخاب کرده و از تب general در پایین گزینه های علامت زده شده را هم طبق عکس ها انجام دهید.

http://www.uc-njavan.ir/images/zcg8i0e5i5rp9bb02ww.jpg

تو این قسمت طبق مرورگری که روی سیستمتون نصبه از تب مربوطه انرا انتخاب کنین .

http://www.uc-njavan.ir/images/ege4tq23anhr7hkwvx9.jpg

http://www.uc-njavan.ir/images/qujzkac6wto24yiufnk.jpg

موفق باشین [cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد