PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تشکیل تعاونی کشاورزی ؟

مهدی 313
16th February 2012, 10:32 AM
اگه شما علاقمند باشید و توانایی تشکیل یه تعاونی کشاورزی ( کشت و صنعت ) رو داشته باشید برای این تعاونی چکار میتونید بکنید ؟

سرمایه گذاری
کارشناسی روابط بین الملل و خارجی ( خرید و فروش و قراردادهای خارجی )
وکالت حقوقی
حسابداری
ماشین آلات و نگهداری و تعمیرات
روابط عمومی و ارتباط با سازمانها و ارگانها
کارهای آزمایشگاهی کشاورزی
توسعه و تکنولوژی کشاورزی
بازاریابی و فروش
حضور در مزرعه
حضور در دفتر کار مرکزی ...

*FATIMA*
17th February 2012, 01:18 AM
سلام . با تشکر به این بحث زیبات !
امیدوارم سایر بچه های کشاورزی تو این بحث شرکت کنن البته با بقیه دوستان .
من شاید میزدم تو ساخت ماده ای که موقع واردات و یا صادرات گیاهان مانع صدمه دیدن آنها بشه !
و یا یک سیستم جدید آبیاری برای گلخانه ها و ...

مهدی 313
19th February 2012, 09:22 AM
دوستان من دو تا آرزو دارم
یکی اینکه بتونم یه مزرعه بالای صد هکتار داشته باشم منظورم یه کشت و صنعته
تصور یک مزرعه با زراعتهای مختلف ، گلخانه ، میست ، صنایع تبدیلی کشاورزی ، پروار بندی گوساله ، گوسفند و مرغداری ، پرورش ماهی های سرد آبی یا گرم آبی ، باغهای مختلف بسته به منطقه مزرعه و فروشگاه مواد و محصولات کشاورزی و ...
کساییکه به کشت و صنعتهای اصولی و علمی سر زدن میدونن من چی میگم !
من عاشق رشد و تولیدم تصور برداشت محصول و به بار نشستن مزرعه چیزیه که باید تجربه کنید
اگه تونستید به این مزارع یه سری بزنید ...
دومیشو بعدا میگم

artadokht
29th February 2012, 12:25 PM
سلام
فکر میکنم " کارهای آزمایشگاهی کشاورزی " بیشتر به من بخوره...

مهدی 313
29th February 2012, 12:59 PM
سلام
فکر میکنم " کارهای آزمایشگاهی کشاورزی " بیشتر به من بخوره...
سپاس
در مراکز تولیدی کشاورزی ( کشت و صنعتها ) کار برروی تاثیرات کود و سم و تاثیرات آن برروی عملکرد و مبارزه با افات و بیماریها افزایش کیفیت محصولات و افزایش کیفیت انبارداری و نگهداری و ... کاربرد هورمونها در ریشه زایی - بررسی ارقام مختلف در محصولات باغی و زراعی از نظر عملکردی و کیفیت - کنترل آفات و بیماریها- و هزاران کار آزمایشگاهی دیگر می تواند در حوزه کاری شما قرار گیرد

*samira69*
2nd March 2012, 05:59 PM
سلام
سرمایه گذاری یا

مهدی 313
4th March 2012, 09:32 AM
سلام
سرمایه گذاری یا
عقد قراردادها در کشت و صنعتهای بزرگ و خرید و فروش محصولات تهیه ماشین آلات و تجهیزات صنایع تبدیلی از خارج فروش محصولات به سایر کشورها و بحث صادرات و خرید مواد اولیه بذر کود سم و ... معاملات پیچیده بین المللی ترخیص و صادرات کالا میتونه در حیطه کار شما قرار بگیره
سرمایه گذاریهم که دیگه وضعش معلومه در اینده نزدیک مشکل تامین مواد غذایی مشکل اول جهان خواهد شد هر کس بتونه تو این زمینه سرمایه گذاری کنه قطعا برنده است در آینده مواد غذایی مشتریات گرسنه ای خواهد داشت که حاضرند هر بهایی رو برای تامین و امنیت غذایی خود پرداخت کنند این یک بلوف نیست اگه به اون زمان رسیدید از من یادی کنید
سرمایه گذاری در تامین مواد غذایی اگر با دانش و تجربه و پشتکار همراه باشه قطعا سود آور خواهد بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد