PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر وتین دوست من است ولی مشكلات باید حل شوند

diamonds55
1st February 2009, 08:13 PM
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به روابط دوستانه با "ولادیمیر پوتین " تاكید كرد: روابط خوب شخصی باعث نمی‌شود تا عملكرد وی به عنوان نخست وزیر درست ارزیابی نشده و مشكلات موجود نادیده گرفته شوند.
به نقل از پایگاه تحلیلی "اوترا "، "دیمیتری میدویدیف "، رئیس جمهوری روسیه در گفت‌وگویی با خبرنگار شبكه تلویزیونی ملی بلغارستان به مناسبت آغاز سال بلغارستان در روسیه، اظهاراتی صریح در خصوص روابط خویش با "ولادیمیر پوتین "، نخست وزیر روسیه نمود. اظهارات وی در مخالفت با این تصور بوجود آمده در سطح جامعه بود كه در «درشكه دو اسبه پوتین- میدویدیف» اختلاف نظر بوجود آمده است.
رئیس جمهوری روسیه سخنان خود را اینگونه آغاز كرد: «همه می دانند كه من روابط بسیار خوبی با ولادیمیر پوتین دارم. ما از مدتها قبل همكار یكدیگر بوده ایم و من در زمان ریاست جمهوری پوتین برای او كار می كردم. اكنون نیز ما با هم فعالیت داریم، من بعنوان رئیس جمهوری و پوتین در سمت نخست وزیری كه من خود وی را برای این پست پیشنهاد دادم و به همین دلیل ما دارای روابطی خوب و رفیق مآبانه هستیم.»
میدویدیف افزود:«البته این روابط گرم در سطح شخصی باعث نمی شود كه من بعنوان رئیس جمهور با خونسردی به ارزیابی از عملكرد وی از لحاظ تخصصی نپردازم، روابط دوستانه اصلا به منزله آن نیست كه رئیس جمهوری باید چشمان خود را به روی مشكلات موجود ببندد.»
رئیس جمهوری روسیه در این مصاحبه خاطر نشان كرد: «به همین دلیل در زمان ملاقات با دولت و وزراء، من مسلما روی كمبودها و نقص هایی كه وجود دارد تكیه می كنم و این مسئله روندی كاملا طبیعی است. در اینجا در مركز نباید بلند پروازی كسی و یا درك برخی افراد از مشكلات مطرح باشد، بلكه آنچه مهم است منافع واقعی شهروندان كشور خواهد بود. برخوردهای من و برخوردهای نخست وزیر هم دقیقا از همینجا ناشی می شود و هیچ مشكلی در این خصوص وجود ندارد.»
میدویدیف در بخش دیگری از این مصاحبه در خصوص مهمترین درسی كه از دوره ریاست جمهوری اش گرفته، به مناقشه تابستان گذشته در قفقاز اشاره كرد و گفت: «من اصلا تمایل نداشتم كه دوره ریاست جمهوری خود را با تصمیم گیری در مورد آغاز یك جنگ شروع كنم. مهمترین درس برای من آن است كه هرگز امكان ندارد مانع از وقوع برخی حوادث شد كه در مواقعی نتایج غم انگیز در پی خواهند داشت.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد