PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شخصی سازی و حفظ قالب وبلاگ

butiqa
3rd January 2012, 07:25 PM
با سلام. می خواستم ببینم چطور میشه قالب وبلاگی که از یک سرور گرفتیم برای خودمون شخصی سازی کنیم به صورتی که دیگه نیاز به پشتیبانی سرور ارائه دهنده ی قالب نداشه باشه. تا در صورت ایجاد مشکل برای سایت ارائه دهنده قالب برای قالب ما مشکلی پیش نیاد؟
ممنونم

NameEly
3rd January 2012, 10:39 PM
با سلام. می خواستم ببینم چطور میشه قالب وبلاگی که از یک سرور گرفتیم برای خودمون شخصی سازی کنیم به صورتی که دیگه نیاز به پشتیبانی سرور ارائه دهنده ی قالب نداشه باشه. تا در صورت ایجاد مشکل برای سایت ارائه دهنده قالب برای قالب ما مشکلی پیش نیاد؟
ممنونم

با سلام خدمت دوست گلم :»
راههایی هست در این زمینه ولی زیاد کارامد نیست
من خودم یک بار امدم و قالب vc پنل رو خواستم شخصیش کنم و یکم از گرافیک ها رو تغییر دادم
یعنی امدم فایل های css و عکس ها و و و همه ی اینها رو از توی بانک یا هاست طرف برداشتم و توی کامپیوتر خودم تغییر تا خواستم دادم و روی وبلاگم گذاشتم
چند وقتی خیلی خوب کار میکرد ولی به هاستم ایراد گرفت
گفت شما باید از اطلاعات قالبتون توی هاست ما ذخیره باشه و کلی دنگوفنگ دیگه

تنها راهی که به ذهن من میرسه اینه که شما تمام اطلاعات اون قالب رو بک اپ بگیرید و در موقع نیاز اون رو در جایی دیگه اپلود کنید و استفاده کنید قالب رو

اگه سوالی هست یا من منظور شما رو اشتباه متوجه شدم خوشحال میشم بپرسید

با تشکر

butiqa
4th January 2012, 01:10 AM
خیلی خیلی ممنونم. راستی چطوری میشه اطلاعات قالبو بک آپ گرفت؟

NameEly
4th January 2012, 01:21 AM
خیلی خیلی ممنونم. راستی چطوری میشه اطلاعات قالبو بک آپ گرفت؟

شما اطلاعات قالبی رو باید save کنید از روی هاست سایت اصلی و توی کامپیوتر خودتون توی پوشه ای به همون شکل ذخیره کنید
من راستش تا این حد فقط اشنایی دارم با این قضیه شرمندم [nadidan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد