PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین برنامه نویسی

ziczag
14th September 2008, 08:11 PM
در این تاپیک میخواستم هم نظر دوستان رو در مورد برنامه نویسی ها بدونم هم دلیلشون رو لطفا داخل پست هاتون برنامه نویسی هایی رو که میشناسید رو بنویسید و در مورد اونها توضیح بدید و به اونها امتیاز بدید.:heart:

ziczag
14th September 2008, 08:19 PM
خوب خودم میخوام اولین نفر باشم.
از نظر من بهترین برنامه نویسی برنامه نویسی c#.net هست که من با تحقیقاتی که انجام دادم تا کنون به این نتیجه رسیدم که این برنامه نویسی بهترین برنامه نویسی است. خوبی این برنامه نویسی اینه که با اسمبلی ترکیب میشه و هم در وب و هم در داخل ویندوز قابل اجرا و برنامه نویسیه. میتونید برای یادگیری این زبان کتاب
c#.net
اثر استاد عین ا... جعفرنژاد قمی رو بخرید و مطالعه کنید واقعا این جناب اقای جعفر نژاد قمی بهترین کتاب هارو داره

Admin
14th September 2008, 09:26 PM
با c#.net موافقم ... منتها نه با کتابهای قمی ..!

یه چیزی میگه همیشه که آدم راه بیوفته ولی برای حرفه ای شدن کتابهای دیگه ای خوند و کتب قمی اصلآ کافی نیست.

ziczag
15th September 2008, 05:49 AM
بله منم کاملا با نظر شما موافقم. ولی منظورم این بود که کتاب های جعفرنژاد قمی برای شروع و یادگیری این برنامه نویسی خوبه که البته این برنامه نویسی رو نمیشه فقط از روی کتاب یاد گرفت;)

ziczag
15th September 2008, 06:02 AM
برای کسانی هم که #C رو در سطح مقدماتی یادگرفتن یک کتاب گذاشتم که به اونها #C بصورت نیمه پیشرفته یاد میده.
نام این کتاب : آموزش جامع #C
نویسنده: اسلام احمد زاده
این کتاب رو برای مبتدیان توصیه نمی کنم چون داخلش از Assembly استفاده شده ولی برای حرفه ای ها توصیه ی شدید می کنم:-*

لینک دانلود:
http://dl.irpdf.com/CD8/Computer-Tknoloji/www.irpdf.com(3806).pdf
کلیک سمت راست کنید و گزینه ی SaveTargetAs را در مرورگر های عادی و در مرورگر Chrome گوگل گزینه ی Save Link As را انتخاب کنید

kasra11
3rd March 2012, 12:11 AM
با سلام خدمت دوستان من رشته ام مهندسی برق-الکترونیک است در یه ترم برنامه نویسی داشتیم که به ما ++c رو اموزش دادن ولی چه اموزشی ..بعدها خودم رفتم با pdf و مقالات خودم رو تا بحث ارایه و رشته ها رسوندم ایا به نظر دوستانی که تو مهندسی نرم افزار تحصیل می کنند یا فارغ التحصیل شده اند ایا میتونم #c رو ادامه بدم البته ابتدا کار خوب پیش میرم هنوز اصلا به اخرش نگاه نکردم (منظور اخر فصل های کتابی که دارم می خونم)؟
ممنون از شما دوستان گرامی

bitaroos
28th March 2012, 12:02 PM
سلام دوست جان

این تاپیک مال 3 سال پیشه ها!!! بهتر بود یه تو یه تاپیک جدید سوالت رو می پرسیدی (نظر کاملا شخصی)[labkhand]

باید بگم که C++ رو بزار کنار، خیلی کاربردی نیست، یعنی برای نوشتن برنامه های سنگین که نیاز به پردازش بالا داره از C++ استفاده میکنن
که باید توجه کنی C++ برای حرفه ای هاست و صد البته کسایی که گروهی کار میکنن

اگر با میکروکنترلر کار میکنی یه کوچولو باید زبان C یاد بگیری نه C++

بعد از کلی تحقیق ، باید بگم که اگر برنامه نویسی میخوای یاد بگیری فقط برو سراغ C#.net، واقعا این C#.net یه پدیده هست
البته بدرد نوشتن برنامه های سبک و متوسط می خوره و نمی شه باهاش برنامه های سنگین تجاری نوشت چون نحوه کامپایل شدن متفاوته.
این نحوه کامپایل شدن یه خوبی هایی داره و یه بدی هایی، که با توجه به کاربرد c#، به نظرم این نحوه کامپایل شدن منطقی هست.
اگر برنامه هات رو بجای c++ با C# بنویسی، صرف جویی عظیمی تو وقتت کردی.

سراغ کتاب های جعفر نژاد قمی نرو (کلا دورش رو خط بکش)

از این کتاب (http://dl2.98ia.com/DVD%202/Barnem%20Nevisi/076%20-%20Visual%20C%20Sharp%28wWw.98iA.Com%29.zip) شروع کن. پسوردش هم: www.98ia.com
آموزش C# توسط سید محمد هاشمیان هست

اگر هم زبان انگلیسیت خوبه کتاب های Wrox هم عالیه، هم Biginner داره و هم Advance

موفق باشی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد