PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل هماهنگی کلاس های آموزشی نرم افزارهای الکترونیک

e.einitabar
18th December 2011, 12:28 PM
سلام مجدد به عزیزان
دوستان عزیزی که علاقمند به تشکیل کلاس برنامه نویسی بیسک در محیط بسکام رو دارند اعلام آمادگی کنند (برنامه نویسی میکروکنترلر)
دوستان عزیزی که علاقمند به تشکیل کلاس برای برنامه پروتئوس هستند اعلام آمادگی کنند
دوستان عزیزی که علاقمند به تشکیل کلاس برای plc استپ سون هستند اعلام آمادگی کنند
دوستان عزیز اعلام آمادگی خودتون رو برام طی یک پیام خصوصی بفرستید که اگه تعدادمون قابل توجه بودش کلاس رو در طی روزهای که هممون وقت داریم دایر کنیم
در پناه حق

hadi elec
18th December 2011, 03:58 PM
سلام یه پیشنهاد داشتم که در کنار اموزش ای وی ار با بسکام اموزش ای وی ار با کد ویژن رو هم بذارید چون خیلی ها به سمت زبان سی میرن و میخوان با کد ویژن کار کنن

عرفان سلیم زاده
18th December 2011, 05:06 PM
سلام مرسی واقعا جای یه همچین اموزشی تو سایت خالی بود![golrooz]
منم با هادی جان موافقم!
اگر میشه زبان سی رو هم یاد بدید!
چون خود من با c شروع کردم و حالا بخوام با بیسکام شروع کنم گیج میشم!
در هر صورت برای کمک به این اموزش ها باید یه کتاب جامع مثل جعفر زاده قمی رو به عنوان مرجع بزاریم و بعد بیشتر به سوالات بچه ها جواب بدیم!
البته من یه اموزش تصویری هم تو سایت انیاک دیدم که کاملش 4 هزار تومان هزینه اش میشه!
البته تازگی ها بهش سر نزدم ببینم گرون شده یانه!
بازم مرسی از تاپیک خوبتون امیدوارم دل سرد نشید![nishkhand]

جوان ایرانی
18th December 2011, 06:01 PM
سلام دوستان عزیز
من بیسیکو تا حدی آشنا هستم ولی دو برنامه بعدی رو حتی اسمشو نشنیدم میشه لطف کنید توضیح بدید مزایای این دو برنامه نویسی چی هست؟؟؟
با تشکر[golrooz]

hadi elec
18th December 2011, 08:23 PM
خب پروتئوس برای طراحی مدار و شبیه سازی هست و کد ویژن هم مثل بسکام فقط فرقش اینهکه تو بسکام به زبان بیسیک برنامه نویسی انجام میشه ولی توی کدویژن به زبان سی و سی پلاس پلاس برنامه رو مینویسن البته تفاوت های جزیی تری هم هست

عرفان سلیم زاده
19th December 2011, 12:58 AM
ما سی می خوایم!
ما سی می خوایم!
ما سی می خوایم!
ما سی می خوایم!
ما سی می خوایم!
ما سی می خوایم!

e.einitabar
20th December 2011, 11:46 PM
پس عرفان عزیز زحمت برگزاری کلاس سی رو برای بچه ها میکشه
(البته اگه تعدادشون به حدی رسید که در حد تشکیل کلاس باشه)
عرفان عزیز در این خصوص با من هماهنگ کردن و پذیرفتن که کلاس سی رو برای علاقمندان تشکیل بدن
در پناه حق

farzadsw
23rd December 2011, 02:20 PM
سلاممکان کلاس قرار هست کجا باشه ؟اگر به صورت پیوسته بشه این کار رو انجام داد (مثل یک آموزشگاه کوچیک ) ، با کمک بقیه اعضای سایت میشه کلاسهای دیگه ای رو هم برگزار کرد ، مثلا :برنامه نویسی C میکروکنترلر avrطراحی مدار چاپی با Protel برنامه نویسی C میکروکنترلر های ARM شامل At91sam7 , LPC2xxx , STM32f103برنامه نویسی C و بیسیک میکروکنترلر های PIC

عرفان سلیم زاده
23rd December 2011, 07:34 PM
سلاممکان کلاس قرار هست کجا باشه ؟اگر به صورت پیوسته بشه این کار رو انجام داد (مثل یک آموزشگاه کوچیک ) ، با کمک بقیه اعضای سایت میشه کلاسهای دیگه ای رو هم برگزار کرد ، مثلا :برنامه نویسی C میکروکنترلر avrطراحی مدار چاپی با Protel برنامه نویسی C میکروکنترلر های ARM شامل At91sam7 , LPC2xxx , STM32f103برنامه نویسی C و بیسیک میکروکنترلر های PIC

شما برنامه نویسی هایی که مورد تخصصتون هست رو می تونید اموزش بدید؟
اگه بشه که خیلی عالی میشه![golrooz]

NameEly
23rd December 2011, 10:16 PM
با سلام خدمت مدیر عزیزمون مهندس گراممنون و عرفان عزیز :

عرفان جان اگه می خوای c رو شروع کنی زودتر شروع کنی خیلی ممنون میشم چون یک جوارایی کلاس های تالار برنامه نویسی هم به این درس شما نیاز داره [golrooz]

hadi elec
24th February 2012, 03:03 PM
قابل توجه دوستان که کلاس اموزش زبان c برای بچه های برق برقرار هست
دوستان میتونن مراجعه کنن و استفاده کنن

آموزش زبان c و نرم افزار کدویژن (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?113639-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-c-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86)
سوال و جواب مربوط به اموزش c و کدویژن (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?113640-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-c-%D9%88-%DA%A9%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86)

hadi elec
28th February 2012, 01:42 AM
دوستان عزیز چنانچه درباره نحوه برگزاری کلاسها و یا موضوعات کلاسها
انتقاد و یا پیشنهادی دارید میتونید توی همین قسمت عنوان کنید

اگر هم دوستان کلاس جدیدی رو میخوان پیشنهاد بدن میتونن همینجا مطرح کنن

درباره اعلام امادگی برای همکاری در برگزاری کلاسها هم باز همینجا عنوان کنید

کلا این قسمت محلی برای هماهنگی کلاسها هست

ممنون از همه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد