PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر از آینده امام حسین علیه السلام در دو سالگی

مهدی 313
3rd December 2011, 10:28 AM
... چون دو سال از عمر شریف امام حسین علیه السلام گذشت رسول خدا را سفر پیش آمد پس در پاره ای از راه که می رفت می ایستادند و میگفتند انا لله و انا الیه الراجعون و چشمان آن حضرت اشک آلودو گریان میشد سبب را پرسیدند ایشان فرمودند اینک جبرییل است که مرا خبر میدهد از زمینی که کنار فرات است و آن را کربلا گویند که بر روی آن زمین فرزندم حسین فاطمه کشته میشود . از ایشان پرسیدند کشنده آنجناب کیست ؟ فرمودند مردی است که نام نحس او یزید است خداوند اورا لعنت کند و من اکنون قتلگاه و محل قبر اورا به چشم خود ناظرم خداوندا کشته شدن را برای او مبارک گردان و او را از جمله سادات شهدا قرار ده . پس از این مردم همه صداها به گریه و فغان بلند کردند . حضرت فرمودند شما الان به حال او گریه میکنید و حال آنکه او را یاری نخواهید کرد ( و بسیاری از ما در زمان ظهور اینگونه ایم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) تاریخ گواه این مدعاست .سحر نزدیک است ؟................................................ .................................................. ......... ایها الناس بدرستی که من در میان شما دو چیز سنگین و بزرگ را وا گذارم یکی کتاب خدا و دیگری عترتم این دو از هم جدایی ندارند تا آنکه در کنار حوض کوثر بر من وارد شوند . آگاه باشید که من در روز قیامت انتظار این دو امر بزرگ را دارم و از شما میخواهم که در حق ذوی القربی من دوستی کنید پس اندیشه کنید که مبادا در فردای قیامت بر کنار حوض کوثر نتوانید مرا ببینید . عاشقان حسین علیه السلام منتظر رجعت ایشان باشید از امام صادق علیه السلام می فرمایند : حسین فاطمه اولین کسی است که بعد از ظهور قائم می آید بحار

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد