PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بزرگترین تجربه زندگی

سجاد عابدی
22nd October 2011, 11:19 AM
سلام به همگی
اگر بخواهی بزرگترین تجربه زندگیتون رو به کسی بگید چه چیزی میگید
از کسی پرسیدم گفت این کف دست اگر مو داره بکن
حالا شما چی[sootzadan]

h.khakpour
22nd October 2011, 08:00 PM
بزرگ ترین تا تجربه زندگیم تا الان این بوده که هیچ وقت زود قضاوت نکنم.البته شاید بعدها این تجربه عوض بشه.

*FATIMA*
22nd October 2011, 09:53 PM
بزرگترین تجربه زندگی من این بوده که خودم رو با تمام شرایط روزگار وفق بدم [golrooz]

محسن آزماینده
22nd October 2011, 09:58 PM
در هر صورت باید تلاش کنیم
در هنگامی که امید نداریم باید برای خودمان موقعیت درست کنیم

RAHA.G
23rd October 2011, 04:18 PM
بزرگترین تجربه زنگی من این بوده که بدون فکر کردن حرفی رو نزنم

نازخاتون
23rd October 2011, 04:22 PM
بزرگترین تجربه زندگی من این بود که با توکل به خدا همه چی حله ....
و البته بعد تلاش خودمون

طلیعه طلا
23rd October 2011, 05:00 PM
بزرگ ترین تا تجربه زندگیم تا الان این بوده که هیچ وقت زود قضاوت نکنم.البته شاید بعدها این تجربه عوض بشه.

چه درس بزرگی ! خوش به حالتون ... قدر این خوبی ای رو که کسب کردین بدونین ...

حتما همین طوره ... چون آدم هر روز در معرض کسب تجربه های ریز و درشت قرار داره ...

nika6749
23rd October 2011, 06:17 PM
سلام
بزرگترین تجربه زندگی من هم این بوده که قلبم را اینقدر از عاطفه بر کنم که اگر روزی افتاذ شکست همه جا عطر گل یاس بر بشه

omega
24th October 2011, 11:50 AM
یکی از تجربه های مهم منم این بوده که هر کس رو همون طوری که هست دوست داشته باشم نه اون طوری که خودم میخوام باشه

مسعود ولیزاده
24th October 2011, 12:13 PM
بزرگ ترین تجربه من اینه که به دیگران اعتمادکنیم و از تجربیات بزرگترهامون نهایت استفاده رو بکنیم[shaad][shaad]

انریکه
25th November 2011, 04:54 PM
بزرگترین یا یه جورایی سخت ترین تجربه ی من این بود قدر باهم بودن رو دونستن واز تمام لحظات زندگی به خوبی استفاده کردن.........

ستاره کویر
25th November 2011, 05:18 PM
.
.
.
.

هیچـــوقت امیــــد ت رو از دســـت نده

never lose your Hope

fsohrabi
25th November 2011, 10:40 PM
بزرگترین تجربه من اینه که نباید با هیچ کس زیاد قاطی شد و نباید به کسی وابسته شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد