PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر سایتمون njavan خبرساز شد........

نازخاتون
13th October 2011, 05:44 PM
به گزارش ایران وب نیوز انجمن علمی نخبگان جوان در پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت خواهد کرد. این انجمن برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه و در بخش سایت ها و وبلاگ ها حضور خواهد داشت. www.njavan.com

http://irwebnews.com/file/post/2011/09/njavan-com-participate-in-exhibition-of-digital-media.jpg
به گزارش ایران وب نیوز پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال امسال از ۱۴ لغایت ۲۳ مهر ماه در مصلای بزرگ امام خمینی برگزار خواهد شد. این وبسایت قصد دارد ضمن تعامل کامل با کاربرانش در این نمایشگاه ، در ایام نمایشگاه طرح ۱۰ روز با نخبگان هم اجرا کند.

اینم منبعش:http://www.irwebnews.com/njavan-com-participate-in-exhibition-of-digital-media.html

نازخاتون
13th October 2011, 06:05 PM
خبر فوق نشان خوبی از انعکاس و رویکرد جالب سایت njavan در بین جوانان و رسانه های علمی و خبری دارد....[tashvigh]

ساناز فرهیدوش
13th October 2011, 11:17 PM
سلام و احترام خدمت ناز خاتون عزیزم به خاطر پست خوبشون و اینکه خستگی ما رو واقعا تبدیل به انرژی کردند .
امسال غرفه ی بسیار خوب و عالی در کنار دوستانی داشتیم که با جان و دل زحمت کشیدند .
.

محسن آزماینده
13th October 2011, 11:30 PM
البته بايد از اين غرفه عكسهايي براي نمايش وجود داشته باشه

Isengard
14th October 2011, 12:59 AM
واقعا خبر خوبی بود ، انرژی گرفتیم .
ان شالله با کمک همه عزیزان پیشرفت روزافزون سایت رو شاهد باشیم ، چون هنوز کار برای انجام دادن بسیار هست.
سربلند و پیروز باشید

Number One
14th October 2011, 01:15 AM
با تشکر از همه افرادی که زحمت کشیدن . چندتا عکس از دوستانی که توی غرفه بودن هم بزارید.[labkhand]

نازخاتون
14th October 2011, 02:12 AM
سلام و احترام خدمت ناز خاتون عزیزم به خاطر پست خوبشون و اینکه خستگی ما رو واقعا تبدیل به انرژی کردند .
ا امسال غرفه ی بسیار خوب و عالی در کنار دوستانی داشتیم که با جان و دل زحمت کشیدند .
از همین جا تشکر ویژه از چند دوست خوب می کنم .
سرکار خانم ها : زلفا ، ماری مریم ، غزل بارون
جناب داداشی ، حسین مت
تشکر بسیار ویژه و خاص از خانواده ی محترم کاوه علی الخصوی مهندس کاوه در راه اندازی و اجرای دیزاین غرفه
خانم مهنس کا وه که قبول زحمت هر روز فرمودند .
حضور افتخاری دکتر عزیز باستان شناس عزیز با شیرینی های خوشمزه مدیر محترم تالار مذهبی کمان ابروی بزرگوار , نازخاتون عزیز با سبد گل بسیار زیباشون
رها جی و کلیه دوستانی که ما رو در هر چه بهتر برگزار کردن این نمایشگاه همراهی کردند .

و همچنین حضور گرم خودت رکسانا عزیزم.....[golrooz]

ستاره صبح امید
14th October 2011, 04:13 AM
واقعاخبرخوشحال کننده ای بود.امیدوارم همیشه خوش خبرباشین...[golrooz][golrooz][golrooz]

نازخاتون
14th October 2011, 01:36 PM
و حضور پر شور فاطیمای عزیز....[golrooz]

ستاره صبح امید
14th October 2011, 11:55 PM
امروز نتونستیم بیایم نمایشگاه خیلی ناراحتم .خیلی دوست داشتم بیام ازنزدیک بچه ها روببینم انشاالله سال بعد حتما میام ...[golrooz]

ساناز فرهیدوش
15th October 2011, 05:23 PM
اامسال غرفه ی بسیار خوب و عالی در کنار دوستانی داشتیم که با جان و دل زحمت کشیدند .
سرکار خانم ها : زلفا ، ماری مریم ، غزل بارون ،فقط ریاضی ، فاطیما ، پونه
جناب داداشی ، حسین مت ، بهمن ، دی جی مهدی ، پگاه ، هادی الک ، روبو میلاد ، عرفان اس ، بد سکتور ، مدیر محترم بخش نیرو هوایی ، آرمان
تشکر بسیار ویژه و خاص از خانواده ی محترم کاوه علی الخصوص مهندس کاوه در راه اندازی و اجرای دیزاین غرفه
خانم مهندس کا وه که قبول زحمت هر روز فرمودند .
حضور افتخاری دکتر عزیز باستان شناس عزیز با شیرینی های خوشمزه مدیر محترم تالار مذهبی کمان ابروی بزرگوار , نازخاتون عزیز با سبد گل بسیار زیباشون ، به سعید و خانواده بزرگوارشون و همچنین نخبگان مهمان گرامی
رها جی و کلیه دوستانی که ما رو در هر چه بهتر برگزار کردن این نمایشگاه همراهی کردند .

امید وارم در سال آینده با حضور پر شورتان و موفقیت های روز افزونتان ما را سر افراز فرمایید .

Arash_tanha
15th October 2011, 05:38 PM
سلام به همه دوستانی که برای سایت زحمت میکشن
حسابی تونمایشگاه کولاک کردین[tashvigh] جای ما خالی بوده حیف شد انشاا... سال دیگه اگه عمری بود از نزدیک خدمت دوستان برسیم زیارتشون کنیم[shaad][khejalat][golrooz]

*FATIMA*
15th October 2011, 10:32 PM
سلام بر همگی [esteghbal]
به به میبینم امسال هم نمایشگاه ما با استقبال بی نظیر روبرو شده ! [tashvigh]
واقعاً جا داره از آقا مصطفی ، داداشی ، رکسانا ، غزل بارون بابت همه زحماتشون تشکر کرد !
همچنین از خانواده آقا مصطفی که در راه اندازی غرفه خیلی زحمت کشیدن !
دست همشون درد نکنه و یه خسته نباشی خدمت همشون !
از همه دوستانی که به غرفه ما تشریف آوردن و با حضور پرسبزشون ما رو سرفراز کردن تشکر میکنم .
هرسال بهتر از پارسال ![nishkhand]
امیدوارم در سالهای بعدی شاهد حضور بیشتر شما باشیم [golrooz]

باستان شناس
16th October 2011, 04:24 PM
درود به دوستان عزیز سایت و دوستان عزیز خودم که مخلص همگی هستم خودم به تنهایی

همگی عالی و بسیار خوب ظاهر شدند
[tashvigh]
منم امیدوارم سال اینده حضور دوستان بیشتر باشه و قوت قلبی باشه برای دوست و صمیمت هر چی بیشتر !

باستان شناس
16th October 2011, 04:26 PM
اامسال غرفه ی بسیار خوب و عالی در کنار دوستانی داشتیم که با جان و دل زحمت کشیدند .
سرکار خانم ها : زلفا ، ماری مریم ، غزل بارون ،فقط ریاضی ، فاطیما ، پونه
جناب داداشی ، حسین مت ، بهمن ، دی جی مهدی ، پگاه ، هادی الک ، روبو میلاد ، عرفان اس ، بد سکتور ، مدیر محترم بخش نیرو هوایی ، آرمان
تشکر بسیار ویژه و خاص از خانواده ی محترم کاوه علی الخصوص مهندس کاوه در راه اندازی و اجرای دیزاین غرفه
خانم مهندس کا وه که قبول زحمت هر روز فرمودند .
حضور افتخاری دکتر عزیز باستان شناس عزیز با شیرینی های خوشمزه مدیر محترم تالار مذهبی کمان ابروی بزرگوار , نازخاتون عزیز با سبد گل بسیار زیباشون ، به سعید و خانواده بزرگوارشون و همچنین نخبگان مهمان گرامی

امید وارم در سال آینده با حضور پر شورتان و موفقیت های روز افزونتان ما را سر افراز فرمایید .

و به اضافه این

درود درود و البته سلام به همگی عزیز دوستان خوبم که چه امده بودند چه نه ...
همگی برام خیلی خیلی ارزشمنده بودین و هستین و خواهید بود !

تشکر میکنم از همه دوستانی که زحمت کشیده بودند از طراحی غرفه تا بازدید کنندگان غرفه ...

خوشحال شدم امسال دوستان بیشتری رو از دفعه قبل دیدم و از اشنایی با همگی اونا بسیار بسیار خرسند شدم
خدا رو شکر همگی نخبه و صد البته بسیار موفق بودن و
این باعث خوشحالی من بود که با همه اونا اشنا شدم .....

از اقا مصطفی بابت این غرفه که باعث شد دوستان با هم اشنا بشن
و صد البته باعث دوام دوستی و احترام بیشتری در سایت خواهد بود تشکر میکنم .

و صد البته از خانواده عزیز ایشون که بسیار از اشنایی با اونا و صد البته مادر بزرگوارشون خیلی خوشحال شدم

و دوستانی که من از دیدن اونا خیلی خیلی خوشبخت شدم به شرح زیر می باشد >[labkhand]

خانم رکسانای عزیزم
که خیلی خانم و گل و مطمنم در اینده ی مدیر خوب میتونه باشه

خانم نازخاتون
عزیزم که در دوستی ی عزیز به تمام معناست

خانم پونه
گل دختر کم

خانم اونلی مت
عزیز خانم ریاضیدان

خانم غزل بارون
که دختر کوچک خودم هیت خیلی خیلی دوستش دارم

فاطمیا عزیزم
تک گل کشاورزی و نخبه گل و گیاه سایت

گل مهدی عزیز
(دی جی مهدی )

گل حسین مت عزیز

گل میلاد عزیز
که خیلی از اشنایی با ایشون خوشحالم نخبه ایرانی خیلی عالی !
اقای محمد موسوی ( واقعا طراحی های جالبی داشتن )

اقای فرزاد احمدی نزاد
( واقعا نخبه و دستگاه اهای ایشون عالی بودن )

اقای کمان ابرو عزیز

اقای عرفان

اقای بدسکتور عزیز

اقا محمد عابدی عزیز

اقا محمد رهام گل
(گل پسر کوچکه من خیلی دوستش دارم مدیر و غرفه دار خوبی هم بود )

ببخشید اگه نامی یادم رفته .....
یادم اومد میام نگارش میکنم....

و از همه زحمات اقا مصطفی هم تشکر میکنم و از تقدیر نامه تا پذیرایی خوب ایشون )
امیدوارم اهدافشون تا همیشه با موفقیت اجرا بشن ....[golrooz]

نازخاتون
16th October 2011, 07:51 PM
سارا جان دوست خیلی خیلی خیلی خوب، مهربان و فرهیخته ام که حق مطلب رو تمام و کمال ادا کردند ...
بنده هم خوشحالم و هم متشکرم از جناب آقا مصطفی که این محافل رو پدید می آورند تا دوستی های مجازی به دوستی های واقعی مبدل بشه ... [cheshmak][golrooz]
امیدوارم همتون همیشه سلامت, شاد و خوشحال باشید ....
به امید دیدار در نمایشگاههای بعدی و قرار ملاقات های بعدی....[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد