PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان براي فعاليت مداوم و از جان گذشتگي براي تالار مكانيك

babakonline5
24th September 2011, 09:25 PM
با سلام خدمت دوستان
حدوده 3 ساله پيش بود كه من با اينجا آشنا شدم مكانيك اش فوق العاده فعال بود هر روز يه 30 40 نفري داخل تالار بودند ..خوب روزگار گذشت ما رفتيم الان برگشتم با كوله باري پر از خوبي ها و بدي ها اينجا همش سوتو كوره. بدون مقدمه و مهندس گفتن مي گم يه به نام خدا بگيم رو اينجا رو كمي فعالترش كنيم و مطالب به روز تر بزاريم و با روشهاي نوين تالار مكانيك رو آپديت كنيم.من تو اين مدت خيلي جا ها بودم اكثرا هم تالار هاي قوي بودند چه خارجي چه داخلي ولي نمي دونم چرا همشون اخرش ميشن سياسي ؟
البته من هم زياد به علت سياسي بودن در تالار ها اخراج شدم.
از دوستان مكانيكي و مديران هر كسي آماده هست بياد اينجا بگه ببينيم چن مرده حلاجيم؟!
بسم الله شروع كنيم...

Joseph Goebbels
25th September 2011, 09:26 AM
با سلام خدمت دوستان
حدوده 3 ساله پيش بود كه من با اينجا آشنا شدم مكانيك اش فوق العاده فعال بود هر روز يه 30 40 نفري داخل تالار بودند ..خوب روزگار گذشت ما رفتيم الان برگشتم با كوله باري پر از خوبي ها و بدي ها اينجا همش سوتو كوره. بدون مقدمه و مهندس گفتن مي گم يه به نام خدا بگيم رو اينجا رو كمي فعالترش كنيم و مطالب به روز تر بزاريم و با روشهاي نوين تالار مكانيك رو آپديت كنيم.من تو اين مدت خيلي جا ها بودم اكثرا هم تالار هاي قوي بودند چه خارجي چه داخلي ولي نمي دونم چرا همشون اخرش ميشن سياسي ؟
البته من هم زياد به علت سياسي بودن در تالار ها اخراج شدم.
از دوستان مكانيكي و مديران هر كسي آماده هست بياد اينجا بگه ببينيم چن مرده حلاجيم؟!
بسم الله شروع كنيم...

سلام دوست عزیز :
از اینکه با ما هستید خیلی خوشحالیم . در مورد بحثی که گفتید اول باید مدیر تالار مکانیک هماهنگی کنید . این طوری بحث بهتر پیش می رود . بعد اینکه مسایل سیاسی ! شرمنده . اینجا نباید این گونه مسایل مطرح شود . مدیر تالار مکانیک هم دوست خوبمون DjMahdi (http://www.njavan.com/forum/member.php?362-DjMahdi) هست با ایشون بیشتر در ارتباط باشید ، خوب هست .

میلادزیرک
25th September 2011, 09:48 AM
سلام دوست عزیز من هم هستم.یاعلی.

ریپورتر
25th September 2011, 12:28 PM
سلام
با تشکر از اقا بابک
والا من از خدامه مکانیک بهتر بشه چون رشته خودم هم هست کمی نژاد پرستم[nishkhand]
دوستان با هم جمع بشن کار ها رو جلو ببرن منم در کنارشون هستم کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم

m.gholami
25th September 2011, 01:10 PM
سلام. منم هستم تا آخرش

babakonline5
25th September 2011, 06:43 PM
سلام دوست عزیز :
از اینکه با ما هستید خیلی خوشحالیم . در مورد بحثی که گفتید اول باید مدیر تالار مکانیک هماهنگی کنید . این طوری بحث بهتر پیش می رود . بعد اینکه مسایل سیاسی ! شرمنده . اینجا نباید این گونه مسایل مطرح شود . مدیر تالار مکانیک هم دوست خوبمون DjMahdi (http://www.njavan.com/forum/member.php?362-DjMahdi) هست با ایشون بیشتر در ارتباط باشید ، خوب هست .
مدير بايد بياد ببينيم چيكار كنيم.برنامه هامون رو بهش بگيم. باشه سايسي صحبت نمي كنيم

سلام دوست عزیز من هم هستم.یاعلی.
ممنون از حضورتون برنامت چيه؟ نظرت چيه؟

سلام
با تشکر از اقا بابک
والا من از خدامه مکانیک بهتر بشه چون رشته خودم هم هست کمی نژاد پرستم[nishkhand]
دوستان با هم جمع بشن کار ها رو جلو ببرن منم در کنارشون هستم کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم
من يه پيشنهاداتي دارم اگر بخايين اينجا مطرحش كنيم..

سلام. منم هستم تا آخرش
خوش اومدي منم هستم

babakonline5
25th September 2011, 06:45 PM
مدير تالار نظرتون در مورده تايپيكهاي آموزشي به صورت تصويري نرم افزارهاي خيلي تخصصي مثل متلب و آباكوس و دروسي مثل ديناميك و استاتيك و مقاومت و طراحي مكانيزمها و روشهاي توليد مخصوص و پايپينگ چيه؟

hossien
25th September 2011, 08:07 PM
سلام
منموافقم ما این مباحث وقت گیر هست چون اول باید تایپ کنیم بعد آپلد کنیم.
در کل موافقم خودم هم pro/e رو اموزش می دم.

M.A.A.H.R
25th September 2011, 11:37 PM
اقا سلام رو من هم حساب کن

ریپورتر
28th September 2011, 09:31 AM
سلام خدمت دوستان عزیز
این آموزشهایی که شما گفتین خیلی خوبه به شرط اینکه ادامه دار باشه و کامل بشه هر آموزش
انشالله منتظر هستم شروع کنید .مطمئنم بخش مکانیک رو خوب راه میندازین

babakonline5
30th September 2011, 12:27 AM
والله من چند روزي دارم اينجا گشت ميزنم اصلا كلي از پستها رد تالارهاي نامربوط هستند..؟مخصوصا قسمت تعميرات ..

ریپورتر
30th September 2011, 11:48 AM
میدونی اخه تازه کل بخش بندی رو تغییر دادیم بخاطر همین نامربوط هست تاپیکها با اسم بخش باید کمک کنید تمام تاپیکها سر جای خودش بره .هر کسی مایل هست کمک کنه بگه دسترسی رو واسش باز کنم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد