PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

Admin
2nd September 2011, 10:04 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ...

همانطور که میدونید امروزه نمیشه نقش کامپیوتر رو در زندگی بشر نادیده گرفت و مطمئنا در تمامی عرصه ها و شاخه های علمی این اختراع دست بشر نقش بسیار مهم و کلیدی داره .!

امروزه این نیاز به حدی گسترش پیدا کرده که تقریبا یکی از لوازم ضروری زندگی به حساب میاد و موقع ازدواج هم یکی از وسایل جهزیه ی دختر خانوم ها هم ممکنه همین کامپیوتر باشه ..!

در این بخش علاوه بر اعلام نظر شخصی خودتون نظرات خودتون رو در مورد سوالات زیر بیان کنید ...
1. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟
2. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟
3. آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟
4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
5. آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟

منتظر پاسخ های دوستان هستم ... [shaad]

در ضمن هر کسی در این مورد سوال یا پیشنهاد و یا نظر خاصی خارج از موضوعات بالا هم داره می تونه بیان کنه...

باستان شناس
2nd September 2011, 10:42 AM
سوال نخست :1. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟

من باید بگم واقعا کامپیوتر به حدی بسیار موثری شاید بیش از حد انتظار نقش داشته و خیلی راهگشا بوده مثلا ترسیم و ایجاد فضای سه یعدی مصنوعی حتی قبل از برداشت خاک و حفاری بسیار از تخریب اثار باستانی جلوگیر کرده چون در سایت واقعی حفاری میشه همون موارد رو در واقعیت دید و اینکه البته هنوز برنامه نویسی خط میخی کامل انجام نشده ولی با نوشتن برانمه اون خیلی بهتر میشه تغییرات دلخواه رو در رشته باستان شناسی ایجاد کرد.....ولی نقش کامپیوتر خیلی مفید بوده و میدونم در اینده نیز بیشتر خواهد شد.

راستش خود دستگاه بسیار مفید بوده چون من بسیار به تصاویر و عکس هایی ,وابسته هستم گرفتم و هم اونا رو همیشه ذخیره میکنم و دیدن هر روز ی عادته ! و اینکه بسیار راحت میشه اونا رو دید حتی در زوایای مختلف برام خیلی عالیه و اینکه کامپیوتر من سراسر تصاویر نه از البته نت از تصاویر خودم در مواقع کمیاب و مختلف گرفتم هست ولی و دیدن هر روز اونا بسیار شادم میکنه و البته در نوشتن و تموم شدن پایان نامه من بسیار مهم و مفید بوده !

مطمنا نمیشه حذف کرد چون جزو لاینفک زندگی ماشینی و البته مدرن امروزه هست و بدونش مشکلاتی زیادی خواهد بود و در دنیای جدید کاربردهای بسیاری براش میشه مثال زد مثلا دیدن دوربین های مدار بسته خانه و اداره از طریق این دستگاه و .....و حذفش بسیار شاید مخرب هم باشه و اینکه هر چیزی خوب و درست استفاده بشه مطمنا بهتر هست !

4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟

خب مطمنا در بعضی موارد بله بیسواد محسوب میشه !
البته هر کس طبق توانایی و اینکه انتظارش از کامپیوتر چی هست و در حد خودش بلد میشه ولی اینکه هر کسی برنامهای جدید رو درست بلد بشه کمک بزرگ به خودش هست ولی گاهی بر همه لازم نیست ولی به تدریج همون عده ممتوجه میشن حداقل برای پرداخت قبض اب و برق و ...باید کمی بلد بود !

ی اینده ای بسیار روشن و صد در صد ماشینی خواهیم داشت
و بهتر میتونه وظایف انسان ها رو انجام بده و خب این خودش هم ی معضل برای نسل های اینده خواهد شد و واگذاری همه چیز به کامپیوتر میتونه ی تفکر برای قرن های 22 به بعد باشه و مطمنا هر چی هوش انسان بیشتر برای طراحی کامپیوترهای جدید به کار گرفته بشه اینده روشن تر خواهد بود ولی انسان ها شاید تفکر کردن رو هم به کامپیوتر واگذاران کنن و خودشون بشن مثل یک روبات !

محسن آزماینده
2nd September 2011, 12:29 PM
. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟
كامپيوتر در همه رشته ها جاي خودش را باز كرده و همه رشته ها نرم افزار هاي خاصي دارند كه محاسبات دقيقي را در مدت كمتري انجام ميشود كه باعث افزايش بهره وري ميشود

. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟
حتي اگر كامپيوتر نقش اصلي را نداشته باشد با سرعت بخشيدن به امور جانبي باعث روان شدن زندگي شده است

آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟
اصلا،يكي از كالاهاي اساسي زندگيه

. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
بله،دقيقا،چون قسمتي از هر تخصصي به وسيله كامپيوتر انجام ميشود

آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟
خود اين وسيله معضلي براي زندگي عادي (به سبك امروز)ميشود

ممنون واقعا موضوعات و سوالات نقصي ندارند

(Amir p)
2nd September 2011, 09:42 PM
کامپیوتر در زندگی من نقش خیلی بزرگی داشته [tashvigh]

s.ali025
3rd September 2011, 10:16 AM
با سلام و درود بر شما
درباره ی این پستی که گذاشتید باید بگم که در دنیای امروز زندگی بدون کامپیوتر تقریبا غیرممکنه درواقع امروزه کامپیوتر در تمام مشاغل -رشته های دانشگاهی وتمام ادارات نقش مهمی رو ایفا میکنه
در رشته من هم کامپیوتر خیلی اهمیت داره من تقریبا هر روز به کمک اینترنت مقالات زیادی رو میتونم بخونم و میشه گفت با کمک کامپیوتر تمام اطلاعات مورد نیازم رو به دست میارم

e.einitabar
3rd September 2011, 12:28 PM
تقریبا 70 الی 80 درصد نقش اسای در رشته من داشته از پروگرام کردن آسی گرفته تا شبیه سازی مدارات و و و......
در بعضی موارد نقش اساسی در بعضی دیگر نقش سرگرمی و در بعضی دیگر کمک آموزشی و و و ...
نه غیر ممکنه به هیچ وجه نمیشه حذفش کرد
بستگی داره سواد رو توی چی معنی کرد من انسانهایی رو میشناسم که شاعر هستن و یا در زمینه تعمییرات الکترونیکی(به صورت تجربی) جز نفرات برتر در زمینه شغلی خودش هست ولی این نفرات با کامپیوتر غریبه هستن ولی برعکس انسانهایی رو هم میشناسم که اصلا سواد ندارند و از کامپیوتر برای چت و .... استفاده میکنن و این آدمها یواش یواش در کلیه زمینه های کامپیوتر حرفه ای میشن .
میتوان گفت که در حد یکی از حواس پنچ گانه ارزشمند خواهد شد

سبحان.س
3rd September 2011, 12:44 PM
سلام،به نظر من كسي كه استفاده از كامپيوتر رو در حد درجه يك بلد باشه تو اين جهان موفقترين آدمه.[tafakor] به خاطر اينكه در حال حاظر سرعت و زمان براي بشر امروزي خيلي مهمه، شديدا نيازمند چيزيه كه اين دو نياز رو كنترل كنه.[esteghbal]

مورد بعدي كه كامپيوتر رو مهم جلوه ميده اينه كه يك حكومت در جهان نبردهاي نرم امروز، واقعا به نخبه هايي در زمينه كامپيوتر نياز داره(مثل كشور خودمون ايران) تا در زمينه هاي مختلف من جمله: اطلاعاتي-امنيتي وغيره موفق باشه. [labkhand][golrooz][tashvigh]

با تشكر سبحان.س[cheshmak]

NameEly
3rd September 2011, 01:05 PM
رشته من کامپوتر هستش
پس در این باره نظر ندم بهتره
تمام کارهای من با کامپیوتر انجام میشه
البته اونهایی که تکنولوژیش توی ایران هست
به هیچ عنوان
کامپیوتر کاری کرده که انسان نمیتونه از زندگیش اون رو حذف کنه
کامپیوتر تنها سیستم لبتاپ یا پی سی شما نیست
اون عابر بانکی که شما ازش پول هم بر می دارید کامپیوتر هست
انسان محتاج کامپیوتر شده
کاملا نظریه درسی هست
به عنوان مثال الان کارمند ها تمام کارهاشون با کامپیوتر شده
قبلا توی ادارات یک کامپیوتر بود
ولی الان توی هر اتاق یک کامپیوتر هست
راستش نمی تونم توصیف کنم
خیلی سخته چون من هرچی فکر کنم بالاتر از فکر من میشه

طلیعه طلا
3rd September 2011, 03:44 PM
علیک سلام ;

در اینده ، مشخص میشه

صرفا ،مبادله اطلاعاتی ، برجورد تجربه و زنگ تفریح هدفدار بوده.

کار نشد نداره . چرا نمیشه .
من خیلی دوست دارم به اون روستای طالقان که گرداننده اون افراد تحصیل کرده ای هستند که تمام تجهیزات و تکنولوژی عصر حاضر رو از زندگی شون حذف کردند و معتقدند که دارند،با آرامش و آسودگی خاطر و بدون ابتلا به بیماری های رو حی ، روانی و حتی جسمی حاد ، امورات می گذرونند،برم و از نزدیک شاهد این موفقیت شون باشم .

با توجه به صحبت بالا ، نه .
اما این صحبتیه که اکثر قریب به اتفاق دانشمندان و پژو هشگران این حوزه به اون معترفند.

هم اکنون که ما شاهد اینترنت سه بعدی هستیم . به گمانم این آینده ، با توجه به ابعاد هفت گانه تابع از نظریه ریسمان ، به اینترنته هفت بعدی میرسه. و جزء لاینفک زندگی بشری به حساب میاد که بدون اون ادامه ی مسیر کاری بس صعب و دشوار خواهد شد.

داداشی
3rd September 2011, 03:53 PM
سلام دستت درد نکنه

در رشته من که خیلی مهم هست

والا کامپیوتر تا چندی پیش تقریبا تمام زندگی من رو تشکیل میداد تا قبل از دانشگاه که فقط بازی بود یعنی روز از ساعت 8 صبح تا 9 شب [nadidan] ولی بعدش شروع کردم تو سازمان فنی حرفه ای دوره های مختلفش رو گذروندن
ولی اخیرا کامپیوتر شده همیمن شبا که با نت کاردارم
موبایل های هوشمند و تبلت ها نقش کامپوتر رو برای من و خانوادم کم رنگ کرد
چون تقریبا تمام کارهام رو با تبلت انجام میدم (البته پدر من که کامپیوتر رو کلا گذاشته کنار
تبلت تمام نیاز های کاریشو برطرف کرده )

نه به هیچ عنوان نمیشه حذف کرد چون بدون اون زندگی نمیشه کرد
فقط کمرنگ میشه (حداقل تو زندگی خاندان ما که تبلت جای کامپیوتر رو گرفته)

آره درست هست چون هر کاری کنیم باز بهش نیاز داریم

شکل ها کاملا فرق میکنه
به چنان رشدی میرسه که مبهم میشه تصورش کرد و اصلا به شکل امروزی نیست
ولی من آینده ای که ترسیم میکنم نه برای کامپیوتر برای تمام وسایل اینجنینی
آینده روشنی هست

مهنس
3rd September 2011, 04:41 PM
بنظرمن دراینده اهمیت رایانه بحدی خواهدشدکه جای تلویزیون و تلفن ودستگاههای جانبی ان را خواهدگرفت.تصورکنید بجای یکی ازدیوارهای اتاق مانیتور3در4متربا چندین عینک مخصوص این امکان رامیدهدکه همزمان دران واحد چندین کاربربدون تداخل در کار یکدیگر به فعالیتهای رایانه ای خود برسند وبجای بلندگوها "میکرو هد فونهای چندکاره" بسیارکوچک که بطور دایمی درون گوش کار گذاشته میشود عرض اندام خواهندکرد ازموس وکیبوردهم خبری نیست بجای ان از.......

مهنس
3rd September 2011, 05:21 PM
بنظرم در اینده نزدیک اهمیت روزافزون رایانه بحدی خواهد شد که به غیراز تلفن همراه که انهم به طوراعجاب انگیزی تغییرخواهدکرد تمامی لوازم صوتی تصویری جای خودرا به رایانه ای همه کاره خواهند داد که ابعاد وشکل ظاهری ان به اینصورت خواهدبود.تصور کنید اتاقی که بجای یکی از دیوارهای ان مانیتوری 3×4 متر نصب شود که تمامی سیستم رایانه درون ان است با چندین عینک مخصوص به کاربران این امکان را میدهد که همزمان دران واحد به چندین فعالیت مختلف بدون تداخل درکار هم دست بزنند."میکرو هد فون" های چندکاره بسیارکوچک وبی ضرر به جای بلندگوها عرض اندام کرده وبصورت دایم درون گوش کار گذاشته میشوند.از موس و کیبورد ودرگاههای ورودی وخروجی خبری نیست وبجای انها......

Admin
4th September 2011, 09:47 AM
به نظر من کامپیوتر علم مادر داره میشه ...

یعنی تمامی رشته ها و شاخه های علمی به نحوی به کامپیوتر مرتبط میشن ..!

وقتی رشته ای به این گستردگی مورد توجه قرار بگیره مطمئنا اهمیت اون در زندگی انسان ها بسیار زیاد میشه.

به نظر من آینده به شکلیه که همه ی لوازم و تقریبا زندگی انسان ها رو میشه با کامپیوتر های نسل آینده مدیریت کرد.

مثل برخی از این فیلم های سال 3000 ...!

ولی همیشه یه نکته باقی می مونه و اون اینه که هیچگاه هیچ مخلوقی نمی تونه روی خالق خودش مدیریت کنه و کامپیوتر هم این چنین وسیله ایه که به دست انسان آفریده شده و هیچگاه نمی تونه روی خالق خودش مدیریت کنه و اون رو به کنترل خودش در بیاره ...

حتی در سطوح بالا که ممکنه کاملا مستقل از انسان فعالیت کنه.

باستان شناس
4th September 2011, 10:12 AM
به نظر من کامپیوتر علم مادر داره میشه ...

یعنی تمامی رشته ها و شاخه های علمی به نحوی به کامپیوتر مرتبط میشن ..!

وقتی رشته ای به این گستردگی مورد توجه قرار بگیره مطمئنا اهمیت اون در زندگی انسان ها بسیار زیاد میشه.

به نظر من آینده به شکلیه که همه ی لوازم و تقریبا زندگی انسان ها رو میشه با کامپیوتر های نسل آینده مدیریت کرد.

مثل برخی از این فیلم های سال 3000 ...!

ولی همیشه یه نکته باقی می مونه و اون اینه که هیچگاه هیچ مخلوقی نمی تونه روی خالق خودش مدیریت کنه و کامپیوتر هم این چنین وسیله ایه که به دست انسان آفریده شده و هیچگاه نمی تونه روی خالق خودش مدیریت کنه و اون رو به کنترل خودش در بیاره ...

حتی در سطوح بالا که ممکنه کاملا مستقل از انسان فعالیت کنه.

اینکه خود انسان که خالق اصلی کامپیوتر و علوم مربوط به اونه هرگز نمیتونه تحت مدیریت قرار بگیره کاملا درسته .....به هر حال کامپیوتر گاهی مطمنا خاموش و شاید از کار بیفته ولی عقل و ادارک و شعور یک انسان معمولی هرگز خاموش نمیشه !

مدیریت در نسل های اینده مطمنا رهبری اون شاید با سرور یک کامپیوتر باشه و مطمنا هم همینه ! ولی به هر حال برنامه نویسی اون کامپیوتر مادر هم بازم از تفکر یک انسان سرچشمه گرفته !

علم مادری که از همه تجارب و هوش های طبیعی انسان ها شکل گرفته و همگی رشته ها شاید به نوعی برای تفکر به کامپیوتر و دقت کار اون وابسته بشن !

بهـمن
4th September 2011, 05:15 PM
1
. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟

من مدیریت دفاعی میخوندم قبلا .
نه همش بلکه در رده خودش می تونه مثمره ثمر باشه . در بعضی جاها هم اصلا بی کامپیوتر نمیشه!

2
. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟

آچار همه کاره!

3
. آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟

تو زندگی من که خداییش نمیشه

ممکنه.
من چند سال پیش یه جایی خودم که با وجود این همه علمی که از کامپیوتر کشف شده از زمین بگیر تا آسمون همشون 1 از 100 هستند!!!

5
. آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟

مطمئنا هر روز در حال پیشرفته
من فکر میکنم که در آینده واقعا مثل نیاز آب یا غذا واسه انسان بشه یه نیاز

نازنین08
4th September 2011, 05:57 PM
ارسطو
[tafakor]

Sookoot
4th September 2011, 09:09 PM
هیچ ! اما در حرفه و شغلی که دارم تاثیر قابل توجهی دارد

نقش یک دوست راز دار و بی زبون که هرچی میگم میگه چشم !

اصلا و ابدا ! زمان به عقب برنمیگردد این مثل این میمونه که همه خودروها جمع بشه و درشکه بیاد بجاش !

با این که این نظریه اغراق امیزه ! اما یه جورایی بله ! بعضی از کارا از کسی که به کامپپیوتر مسلط نیست اصلا بر نمیاد مثل عضو شدن تو فروم ها !
پیشرفته تر میشه/ عمومیت بیشتری پیدا میکنه / درعین حال که تنهایی ادما رو پر میکنه..عاطفه شونو به تدریج ازشون میگیره !انواع و اقسام کمردرد و چشم درد و تیک های عصبی بیشتر میشه!

این کلمه مهندسی دیگه چیه ؟!خب بپرسین نقش کامپیوتر در .....ضمنا رایانه !

Admin
4th September 2011, 11:12 PM
این کلمه مهندسی دیگه چیه ؟!خب بپرسین نقش کامپیوتر در .....ضمنا رایانه !

واقعا ممنون از آقای سکوت برای این تذکر بجاشون ...

مهندسی مقوله ای جداگانه است که توی این بحث جایی نداره..!

چون بحث ما روندش حول رایانه بوده نه مهندسی رایانه .!

اصلاح شد ...

Sookoot
5th September 2011, 02:18 AM
واقعا ممنون از آقای سکوت برای این تذکر بجاشون ...
مهندسی مقوله ای جداگانه است که توی این بحث جایی نداره..!
چون بحث ما روندش حول رایانه بوده نه مهندسی رایانه .!
اصلاح شد ...
اقا مخلصیم

جسارت کردیم / سپاس از توجه [golrooz]

ساناز فرهیدوش
6th September 2011, 11:19 AM
;دیپلم : فال حافظ کارشناسی : کپی پیس ارشد : سرچ مقاله . زندگی بدون نت معنی نداره .
هر کس طبق نیازش ، از مطالعه کتاب های الکترونیک . تا تهیه دستور غذا و ....
خیلی چیزا به بهبود زندگیمون کمک می کنن . با حذفشون کار ها با شکل متفاوتی انجام خواهد شد .
طبق اخرین تعریف یونسکو بی سواد کسی است که از آموختن باز بماند .کامپیوتر و تکنولوژ هایی که ما رو به داشتن زندگی بهتر سوق می دهند .
خیلی پیشرفته تر و کاربردی تر .

nourooz
6th September 2011, 01:24 PM
در رشته ی تحصیلیم(تجربی)بیشتر در حد گردآوری مطالب و تحقیقه

نقش پررنگ و چشمگیری داره.مخصوصا حالا که تابستونه بیشتر با کامپیوتر سروکار دارم
بیشتر کارام هم صرف رسیدگی به وبلاگ ها،تبادل اطلاعات و ساخت نرم افزار چند رسانه ای میشه

خیر به هیچ وجه
4
. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
تا حدود زیادی بله!اما نه100درصد

تا حدود زیادی تو جوامع فراگیر میشه
و به قول دوستمون e.einitabarمیشه گفت که در حد یکی از حواس پنچ گانه ارزشمند خواهد شد

امین_بد
7th September 2011, 08:02 AM
کامپیوتر توی رشته های مرتبط به ریاضی خیلی کاربرد داره چون که مربوط به یه سری برنامه ها میشه که باید از کامپیوتر سر درآورد.
کامپیوتر در زندگی من می تونه از درجه اول باشه و خیلی در امر تحقیق و اینترنت و سرگرمی بهم کمک کرده.
طبیعتاً حذف کردن کامپیوتر از زندگی بشر مشکلات زیادی رو دربرخواهد داشت مانند پایین آمدن سرعت انجام امور اداری،تجاری و ...
ولی اگر در صدد حذف شدن کامپیوتر برآییم باید دنبال جایگزین(ترجیحاً بهتر)باشیم.
من کاملاً موافقم. در واقع الآن عصر، عصر تکنولوژی و ارتباطات و اطلاعاته. اگه کسی از کامپوتر سر درنیاره از بیسوادان به شمار میاد. (الآن نه تنها رایانه بلکه هرکسی که زبان انگلیسی نداند نیز جزو بیسوادان است.)
چون همه روزه علم درحال پیشرفت است فنّاوری پیشرفت میکند شاید نتوان گفت که این وسیله در حدی پیشرفت کند که بتوان با آن چه کار هایی انجام داد.

poune
7th September 2011, 11:11 AM
سلام به تمامی دوستان گلم و با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان.[golrooz]

کامپیوتر توی رشته تحصیلی من به دلیل عدم وجود منابع کامل و جامع فارسی در ایران خیلی رکن اساسی داره.
به دلیل اینکه کامپیوتر یکی از اجزای اصلی دستگاههای درمانی رادیوتراپی هست بنابر این نقش مهمی در زندگی کاری من بر عهده داره.
امروزه کامپیوتر در بیشتر فعالیتهای جامعه مثل سیستم بانکی و ... نقش مهمی ایفا میکنه پس خذف آن باعث مشکلات بسیار زیادی میشه.
این صحبت رو من تا سال 2020 به بعد درست میدونم. چون تو جامعه کنونی ما درسته که کامپیوتر نقش مهمی رو داره ولی افراد با ندونستن کامپیوتر میتونن تو عرصه های اداری و ... به ایفای نقش بپردازند.
من بیشتر از اینکه به آینده کامپیوتر در دنیای فردا بپردازم نگران آینده انسانها در دنیای کامپیوتر پرور آینده هستم.
ما تا زمانی که تعادل و برنامه ریزی رو یاد نگرفته باشیم و به کودکانمون یاد ندیم فردایی وحشت ناک رو خواهیم داشت.
وقتی کودکان ما به جای وقت گذرانی با هم سن و سالهاشون مدام پای کامپیوتر نشته باشند و به جای انجام بازیهای دارای فعالیت فیزیکی به بازیهای کامپیوتری که خیلیهاشون اصلا مناسب سن و سالشون نیست و خیلیهاشونم خیلی خشونت درشون به کار رفته مشکلات زیادی رو در جامعه خواهیم داشت.
ما در آینده بزرگسالانی بدون قابلیت برقرای ارتباط با سایرین و با خشونتهای بالا و البته با مشکلات فیزیکی بسیار زیادی مثل چاقی و بیماریهای قلبی و عروقی و هزاران مشکلات فیزیکی و روانشناختی دیگه خواهیم داشت.
ای کاش ما انسانها تعادل در کارها داشتیم!!!!! ای کاش!!!!!

mehran_7418
7th September 2011, 01:41 PM
از هر جی که در راه درست استفاده بشه خوبه و فایده های زیادی داره حتی کامپیوتر که بدون اون البته امروزه نمیشه زندگی کرد و خیلی سخته
چون همه چی با کامپیوتر در ارتباطه
در زندگی روزمره من که بینهایت کاربرد داره

assembeler
8th September 2011, 10:30 PM
1. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟ رشته من کامپوتر هستش پس در این باره نظر ندم بهتره 2. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟ تمام کارهای من با کامپیوتر انجام میشه البته اونهایی که تکنولوژیش توی ایران هست 3. آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟ به هیچ عنوان کامپیوتر کاری کرده که انسان نمیتونه از زندگیش اون رو حذف کنه کامپیوتر تنها سیستم لبتاپ یا پی سی شما نیست اون عابر بانکی که شما ازش پول هم بر می دارید کامپیوتر هست انسان محتاج کامپیوتر شده 4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟ کاملا نظریه درسی هست به عنوان مثال الان کارمند ها تمام کارهاشون با کامپیوتر شده قبلا توی ادارات یک کامپیوتر بود ولی الان توی هر اتاق یک کامپیوتر هست 5. آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟ راستش نمی تونم توصیف کنم خیلی سخته چون من هرچی فکر کنم بالاتر از فکر من میشه فرمایشات دوستم کامل هست و بس

FA.ARDAKANI
9th September 2011, 01:47 PM
سلام دوستان من به عنوان یک جوان عصر جدید می تونم بگم که تو این عصر هیچ کاری را نمی توان بدون کامپیوتر انجام داد چون برنامهها ای که دولت ما برای ماهها در نظر گرفته برای آگاهی و یا استفاده ویا ثبت نام باید به این دستگاه جادویی مراجعه کرد ادر واقع جامعه داردما راه به استفاده از کامپیوتر مجبور میسازد .[shaad]

parisa23
9th September 2011, 10:54 PM
خیلی زیاد قبلا کارا بیشتر دستی انجام میشد الان بیشتر کارای گرافیکی رو با کامپوتر انجام میدیم و این که حتی تو مسابقات هم کارا رو جالبه که دیگه دستی نمیخوان و از طریق اینترنت کارا رو میفرستم
خب هر وقت نیاز پیدا کنم تو سال تحصیلی بیشتر کار رو با کامپوتر و الان که درس ندارم اینترنت و ...و جالب اینه که سرگرمی دیگه ای ندارم
اصلا نمیشه خلا حس میشه
باره به نظرم درسته خیلی از دوستام برای کلاس و پز...لپ تاب میگرفتن ولی با این که رشتشون هم میطلید استفاده کنن بلد نبودن ولی به مرور زمان ادم نیاز پیدا میکنه اگه بخوای تو دنیای امروز باشی و زندگی کنی و شغل داشته باشی باید حداقل در حد کسی که حتی بخواد یه متن رو تایپ کنه باید بلد باشی با کامپوتر کار کنی
خب الان نسل جدید نت بوک ها رو(تبلت) میبینیم که چه راحت میشه باهاشونیه نقاشی رو کشید بدون اینکه زحمت بدیم به خودمون به هر حال انسان بر اساس نیازشه که راه پیشرفت رو به نظرم میسازه.[cheshmak][golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد