PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و انتقاد و پیشنهاد برای بهتر شدن تالار بیماریها

poune
7th August 2011, 10:04 AM
سلام به دوستان گلم.[golrooz]
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی شما.[golrooz]
چند وقت پیش دوست گلم فاطیما تو تالار کشاورزی یه تاپیک خیلی خوب زده بود به اسم نقد و انتقاد برای بهتر شدن تالار کشاورزی.[tashvigh] منم حسودی کردم[sootzadan] گفتم که چرا ما تو تالار بیماریها از این تاپیکای خوب نداشته باشیم؟![entezar]
با تشکر از فاطیمای عزیز که اجازه داد ما از این ایده ایشون استفاده کنیم،[golrooz] در این تاپیک می خوایم بون تعارف و رودرواسی پیشنهادات و انتقادات شما رو برای هر چه بهتر شدن تالار بیماریها بدونیم تا این تالار را علمی تر و کاربردی تر کنیم. لطفا کمبودهای این تالار رو بگید ویا ذکر کنید که چه چیزهایی در اینجا زیاد داره درموردش صحبت میشه ویا اصلا دلیلی نداره در این تالار درموردش صحبت بشه![soal] یا چیکار کنیم که از این بهتر و بهتر باشه.[tafakor]
[golrooz]با سپاس فراوان از شما دوستان که ما رو در ارتقای سطح علمی این تالار راهنمایی و کمک کردید. [cheshmak]

باستان شناس
7th August 2011, 10:10 AM
گل پونه عزیزم درود بر تو و فاطمه به خاطر طرح ایده خوبتون ![tashvigh][golrooz]

به نظر من برای اینکه دوستان جذب تالار بشن در همین تاپیک به طور خلاصه خودت تالارت رو معرفی کن و قسمتهای اونو تیتروار توضیح بده تا کمی دوستان در جریانش باشن ....تا دوستان بیان راهکار های خودشون رو ارایه بدن !

ریپورتر
7th August 2011, 10:11 AM
به نظرم مشکلی که خیلی توی بخش بیماریها دیده میشه کمبود مدیر و همکار هست.که باعث میشه بخش همیشه به روز نباشه البته باز بخش بیماریها بهتر شده اما به نظرم خیلی باز میتونه بهتر بشه .اگر بتونید همکاران بیشتر رو جذب این بخش کنید مطمئنم پربازدید ترین بخش سایت میشه چون هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست.

poune
7th August 2011, 10:32 AM
گل پونه عزیزم درود بر تو و فاطمه به خاطر طرح ایده خوبتون ![tashvigh][golrooz]

به نظر من برای اینکه دوستان جذب تالار بشن در همین تاپیک به طور خلاصه خودت تالارت رو معرفی کن و قسمتهای اونو تیتروار توضیح بده تا کمی دوستان در جریانش باشن ....تا دوستان بیان راهکار های خودشون رو ارایه بدن !

به روی چشم باستان شناس گل گلاب من.
در ین تالار در مرد انواع بیماریها،عوارض، علائم، روش درمان، راههای تشخیص و اخبارهای جدید در رابطه با این موضوعاته.
بعضی بخشها از جمله چشم از روی اسم بخش مشخصه در چه رابطه ایه ولی بعضی از این بخشها از نیاز به اندکی توضیح داره.
بیماریهای ژنتیکی همونطور که همگی میدونید مربوطه به ژن ها و از نسلی به نسل یگه امکان انتقالش خیلی بالاست و به همین دلیل اهمیت زیلدی داره.
بیماریهای روماتولوژی مربوط به بیماریهای مفاصل و بافت همبنده مثل آرتروز.
در بخش جراحی میتوان اطلاعاتی از جمله انواع جراحی هایی که متداول است و عوارض و روشهای مختلف انجام یک عمل و اقدامات پیش و بعد از عمل رو داریم.
در بخش غدد و متابولیسم انواع غدد ردون ریز و برون ریز بدن رو بررسی میکنیم و بیماریها و روش درمان و علایم و ... رو ذکر میکنیم.
در بخش خون شناسی اجزای خونی و عملکرد و وظایف هر یک از این اجزا رو ذکر کرده و بیماریهای مختلف خونی رو بررسی میکنیم.
در بخش بیماریهای عفونی اطلاعاتی مربوط به بیماریهای ویروسی، پریونی، باکتریایی، قارچی و انگلی رو بیان میکنیم.
در بخش ارتوپدی و شکستگی اطلاعاتی مربوط به شکستگی، در رفتگی و بیماریهای استخوانی وجود دارد.
در بخش بیماریهای آلرژيک و نقص ايمنی اطلاعاتی در رابطه با آلرژی های فصلی، آلرژی های دارویی، آلرژی های مادرزادی، ایدز و سایر بیماریهای نقص ایمنی یافت میشود.
در سایر بخش ها با توجه به اسم بخش میتوان موضوع بخش رو متوجه شد.
اگر سوالی بود خوشحال میشم بفرمایید شاید بتونم پاسخ بدم![negaran]

poune
7th August 2011, 10:38 AM
به نظرم مشکلی که خیلی توی بخش بیماریها دیده میشه کمبود مدیر و همکار هست.که باعث میشه بخش همیشه به روز نباشه البته باز بخش بیماریها بهتر شده اما به نظرم خیلی باز میتونه بهتر بشه .اگر بتونید همکاران بیشتر رو جذب این بخش کنید مطمئنم پربازدید ترین بخش سایت میشه چون هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست.

کاملا با صحبتای شما موافقم ولی چه کنم که معمولا افرادی که در زمینه سلامت و پزشکی تخصص دارن و میتونن کمک کنن خیلی زیاد نیستن و منم فرد علاقمندی که بخواد بیشتر در این تالار فعالیت کنه توی سایت ندیدم. بیشتر افرادی هم که تو به روز کردن این تالار کمکمون میکنن خودشون همکار و یا مدیر سایر تالارای این سایت هستن. [naomidi]

AvAstiN
7th August 2011, 06:06 PM
سلام
خسته نباشید
به نظر من تالار از نظر علمی اشباع شده
و نیازی نیست به کمیت پست ها توجه کنید
به کیفیت نگاه کنید
تاپیک هایی که با دست خودتون نوشته می شه و هر روز آپ می شه ، بازدید خیلی بیشتری داره
ضمن اینکه جذب کاربر هم بهتر صورت می گیره

تووت فرنگی
7th August 2011, 06:13 PM
باسلام[golrooz]
به نظر من با اومدن پونه جان خیلی عالی و خوب شده!!...[shaad]
از نظر بنده کامل و مفیده تالار....[esteghbal]

NameEly
8th August 2011, 02:16 PM
با سلام به پونه خانم عزیز و گل :

دوستان راهکار های خوبی دادن
کمبود همکار برای بخش و اموزش های دست نویس

ولی من یک نظری دارم اگه اطلاعاتی می خواین برسونید توی چند پست این کار رو بکنید و با قسمت بندی قابل فهم
مثلا می خواین درباره بیماری سرما خوردگی توضیح بدید همه رو نیاین توی یک پست بزنید چون طولانی میشه و از خواندش ادم عاجزه
به عنوان مثال من خودم اگه یک پستی باشه که طولانی باشه هرچند دوست دارم بخوانمش ولی حوصله ی خواندنش رو ندارم بدون رو در واسی بگم
ولی اگه همون توی چند تا پست با فاصله ی زمانی باشه مطمئنا می خوانمش
این نظر من بود اگه ایده ای دیگه به ذهنم رسید مطئمنن می گم

poune
8th August 2011, 02:28 PM
با سلام به پونه خانم عزیز و گل :

دوستان راهکار های خوبی دادن
کمبود همکار برای بخش و اموزش های دست نویس

ولی من یک نظری دارم اگه اطلاعاتی می خواین برسونید توی چند پست این کار رو بکنید و با قسمت بندی قابل فهم
مثلا می خواین درباره بیماری سرما خوردگی توضیح بدید همه رو نیاین توی یک پست بزنید چون طولانی میشه و از خواندش ادم عاجزه
به عنوان مثال من خودم اگه یک پستی باشه که طولانی باشه هرچند دوست دارم بخوانمش ولی حوصله ی خواندنش رو ندارم بدون رو در واسی بگم
ولی اگه همون توی چند تا پست با فاصله ی زمانی باشه مطمئنا می خوانمش
این نظر من بود اگه ایده ای دیگه به ذهنم رسید مطئمنن می گم

سلام[golrooz]
با تشکر بسیار از نظر منطقی و سازنده شما.[esteghbal]
انشاا... این موضوع در پستهای آتی اعمال میشه.[cheshmak]

نارون1
8th August 2011, 02:29 PM
عالیه ... عالیه پونه جان [golrooz]

من هیچ انتقادی ندارم . [esteghbal]

فقط یه پیشنهاد به همه دوستان دارم مطالب رو با فونت درشت تری بذارن . [shaad]

NameEly
8th August 2011, 02:32 PM
نارون عزیز درست میگه

پست هایی که یکم با فونت درشت تر هستند

جذاب ترند انگار

با فونت 3 از همه بهتر و عالی تره

poune
8th August 2011, 02:32 PM
عالیه ... عالیه پونه جان [golrooz]

من هیچ انتقادی ندارم . [esteghbal]

فقط یه پیشنهاد به همه دوستان دارم مطالب رو با فونت درشت تری بذارن . [shaad]

مرسی عزیزم نظر لطفتونه.[golrooz]
چشم حتما این کار رو انجام میدم.[eynaki]

poune
8th August 2011, 02:34 PM
باسلام[golrooz]
به نظر من با اومدن پونه جان خیلی عالی و خوب شده!!...[shaad]
از نظر بنده کامل و مفیده تالار....[esteghbal]

مرسی عزیزم کاملا منو چوب کاری کردی![golrooz][fardemohem]
این نظر لطف شما ست کار ما اینقدرا هم که میگی خوب نیست[cheshmak]

poune
8th August 2011, 02:36 PM
سلام
خسته نباشید
به نظر من تالار از نظر علمی اشباع شده
و نیازی نیست به کمیت پست ها توجه کنید
به کیفیت نگاه کنید
تاپیک هایی که با دست خودتون نوشته می شه و هر روز آپ می شه ، بازدید خیلی بیشتری داره
ضمن اینکه جذب کاربر هم بهتر صورت می گیره

مرسی از پیشنهاد خوبتون.[esteghbal]
حتما سعی میکنم این طور پست ها رو بیشتر ارسال کنم. [golrooz]

poune
8th August 2011, 03:35 PM
دوستان خواهشمنم برای پیشرفت این تالار حتما نظراتشونو بدن و فقط به تشکر از صحبتهای من و دوستان بسنده نکنند.[esteghbal]
با سپاس فراوان.[golrooz]

تووت فرنگی
8th August 2011, 04:24 PM
مرسی عزیزم کاملا منو چوب کاری کردی![golrooz][fardemohem]
این نظر لطف شما ست کار ما اینقدرا هم که میگی خوب نیست[cheshmak]

باور کنید نظر من فقط یک تعریف الکی نبوده من نظرشخصیمو گقتممم[esteghbal][golrooz]
هیچ فکر دیگه ایی نکنید [nishkhand]

Sookoot
8th August 2011, 04:36 PM
پیشنهاد برای بهتر شدن تالار بیماریها

پیشنهاد میکنم یه جایی رو اختصاص بدین به عنوان" بهداری سایت " یا بهداری انجمن " یه همچین چیزی !

این غیر از درمانگاه نخبگان ه!

تو این بهداری تجویز قرص و شربت و امپول ممنوع !

هر کس که حالش بده یا فکر میکنه حالش بده میاد بهداری / درمانش باشما !

گاهی حرف زدن و تبادل چند تاپست خیلی موثره / ممکنه اسپم کده بشه خب بشه !

فقط پشت میز بهداری حتما یه ادم پرحوصله باید بشینه !

خدا وکیلی سخته هم حوصله کنه هم بدون دارو مارو درمان کنه ولی خب بهرحال یه پیشنهاده

poune
8th August 2011, 09:03 PM
پیشنهاد میکنم یه جایی رو اختصاص بدین به عنوان" بهداری سایت " یا بهداری انجمن " یه همچین چیزی !

این غیر از درمانگاه نخبگان ه!

تو این بهداری تجویز قرص و شربت و امپول ممنوع !

هر کس که حالش بده یا فکر میکنه حالش بده میاد بهداری / درمانش باشما !

گاهی حرف زدن و تبادل چند تاپست خیلی موثره / ممکنه اسپم کده بشه خب بشه !

فقط پشت میز بهداری حتما یه ادم پرحوصله باید بشینه !

خدا وکیلی سخته هم حوصله کنه هم بدون دارو مارو درمان کنه ولی خب بهرحال یه پیشنهاده

من منظورتونو کاملا متوجه نمیشم. شما میگید تو این بهداری چه خدماتی اضافی تر از درمانگاه نخبگان باید ارائه بشه؟

Sookoot
9th August 2011, 06:56 AM
من منظورتونو کاملا متوجه نمیشم. شما میگید تو این بهداری چه خدماتی اضافی تر از درمانگاه نخبگان باید ارائه بشه؟

بسیار خوب توضیح میدم

این بهداری دقیقا کاری رو انجام میده که درمانگاه انجام نمیده !

مثلا اونجا اگر کسی میاد و میگه معده ام درد میکنه و بهش گفته میشه شام چی خوردی ؟/ لابد نفخ کردی و فعلایه شربت الومینوم و کلیدینیوم بخور بعدشم برو دکتر !

توبهداری کاربر میاد و میگه :
الان خیلی عصبانیم !
ازیه نفر بدم میاد چیکار کنم؟
یا حس میکنم ادم بدی ام !
نمیدونم چرا فکر میکنم هیشکی منو دوس نداره!
یا نا امیدم !
افسرده ام !
عاشقم !
اصلا میخوام خودکشی کنم !

ملاحظه میکنین جنس مراجعین متفاوته و حتما شیوه تعامل هم متفاوت !

LUCKLY
9th August 2011, 08:58 AM
گل پونه ی گل بنظر من اگه گاهی اوقات یه بخشی رو بذارین که یک پزشک به سوالات بچه ها جواب بده عالی میشه [nishkhand]البته همین الانشم با زحمتای شما این تالار عالیه[tashvigh]

poune
9th August 2011, 02:40 PM
گل پونه ی گل بنظر من اگه گاهی اوقات یه بخشی رو بذارین که یک پزشک به سوالات بچه ها جواب بده عالی میشه [nishkhand]البته همین الانشم با زحمتای شما این تالار عالیه[tashvigh]

دوست خوبم من منظور شما رو درک میکنم ولی پزشکان سایت ما باز نشسته شدن و دیر به دیر به سایت سر میزنن بنابراین این موضوع خود به خود منتفیه.[tafakor]

poune
10th August 2011, 01:32 PM
بسیار خوب توضیح میدم

این بهداری دقیقا کاری رو انجام میده که درمانگاه انجام نمیده !

مثلا اونجا اگر کسی میاد و میگه معده ام درد میکنه و بهش گفته میشه شام چی خوردی ؟/ لابد نفخ کردی و فعلایه شربت الومینوم و کلیدینیوم بخور بعدشم برو دکتر !

توبهداری کاربر میاد و میگه :
الان خیلی عصبانیم !
ازیه نفر بدم میاد چیکار کنم؟
یا حس میکنم ادم بدی ام !
نمیدونم چرا فکر میکنم هیشکی منو دوس نداره!
یا نا امیدم !
افسرده ام !
عاشقم !
اصلا میخوام خودکشی کنم !

ملاحظه میکنین جنس مراجعین متفاوته و حتما شیوه تعامل هم متفاوت !

من با مشورت مدیر کل آقا مصطفی به این نتیجه رسیدیم که این تاپیک بهتره تو تالار روانشناسی ایجاد بشه تا تو تالار بیماریها. درسته؟[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد