PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مکان برای اموختن موسیقی کجاست؟

علایی-فروزان
28th July 2011, 01:29 PM
زیباترین نت گیتارم "ساززندگیست" بهترین سازم "دوستی" ویک نت که همه ان رابلدند"خیانت" چه زیباست نت زندگی....
بهترین مکان برای اموختن موسیقی کجاست؟[nadanestan]

HBE
28th July 2011, 02:14 PM
زیباترین نت گیتارم "ساززندگیست" بهترین سازم "دوستی" ویک نت که همه ان رابلدند"خیانت" چه زیباست نت زندگی....
بهترین مکان برای اموختن موسیقی کجاست؟[nadanestan]
در چه حد؟
کدوم شهر؟
آری زندگی سرشار از نتهای جور واجوره که ما تو نواختنشون سهیمیم
[golrooz][golrooz][golrooz]

علایی-فروزان
12th September 2011, 02:44 PM
در چه حد؟
کدوم شهر؟
آری زندگی سرشار از نتهای جور واجوره که ما تو نواختنشون سهیمیم
[golrooz][golrooz][golrooz] بعضی ها با سی دی های فشرده یاد میگیرن بعضی ها کلاس خصوصی و...کدوم روش بهتره؟[khodahafezi]

HBE
16th September 2011, 09:26 PM
بعضی ها با سی دی های فشرده یاد میگیرن بعضی ها کلاس خصوصی و...کدوم روش بهتره؟[khodahafezi]
سی دی هم خویه ولی اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین کلاس خصوصی با یه استاد خوب بهترین راهشه[sootzadan]

علایی-فروزان
17th September 2011, 01:38 AM
سی دی هم خویه ولی اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین کلاس خصوصی با یه استاد خوب بهترین راهشه[sootzadan]استاد دارم ولی لوح فشرده میگن بدون قوانین یاد میده ولی خوب یادمیده[taajob2]

ستاره کویر
17th September 2011, 02:10 AM
استاد دارم ولی لوح فشرده میگن بدون قوانین یاد میده ولی خوب یادمیده[taajob2]

سلام .
.
خُب در خصوص این لوح های فشرده ای که مگین باید بگم بله یاد گیریه سختی نداره ولی
خیلی تفاوت هست بین درس استاد موسیقی با این لوح های ضبط شده

شما تاپیک زدین کدوم روش بهتره ... جواب قاطع هرکس استاد موسیقی هست
ولی اینم هست که گیتار یک سازی هست که شما میتونین بدون رفتن به کلاس های سلفژ پیش یک استاد موسیقی برین و در عرض 2 جلسه و حتی کمتر کل قانون هایی که برای نواختن گیتار باید رعایت کرد رو بهتون بگه..
ولی بحث ایجاست که شما فقط میخوای یک آهنگ رو بتونی خودت بزنی که با همون کتاب و لوح فشرده هم میشه ولی اگه میخوای یاد بگیرین جوری که بتونی نت رو هر جور که بود بخونی و گاها دست ببری توش نیاز به آموزش داره
همین طور که دوست عزیز گفتن ترجیحا استاد خصوصی خیلی بهتر جواب میده
برای گیتار نیاز به شنونده داری یا کلا هر سازه دیگه ای ... استاد میتونه این کارو انجام بده ایراداتت رو بگیره...

موفق باشی ... ایشالا [golrooz]

علایی-فروزان
17th September 2011, 02:15 AM
سلام .
.
خُب در خصوص این لوح های فشرده ای که مگین باید بگم بله یاد گیریه سختی نداره ولی
خیلی تفاوت هست بین درس استاد موسیقی با این لوح های ضبط شده

شما تاپیک زدین کدوم روش بهتره ... جواب قاطع هرکس استاد موسیقی هست
ولی اینم هست که گیتار یک سازی هست که شما میتونین بدون رفتن به کلاس های سلفژ پیش یک استاد موسیقی برین و در عرض 2 جلسه و حتی کمتر کل قانون هایی که برای نواختن گیتار باید رعایت کرد رو بهتون بگه..
ولی بحث ایجاست که شما فقط میخوای یک آهنگ رو بتونی خودت بزنی که با همون کتاب و لوح فشرده هم میشه ولی اگه میخوای یاد بگیرین جوری که بتونی نت رو هر جور که بود بخونی و گاها دست ببری توش نیاز به آموزش داره
همین طور که دوست عزیز گفتن ترجیحا استاد خصوصی خیلی بهتر جواب میده
برای گیتار نیاز به شنونده داری یا کلا هر سازه دیگه ای ... استاد میتونه این کارو انجام بده ایراداتت رو بگیره...

موفق باشی ... ایشالا [golrooz]
ممنونم ازت من دوست دارم پیشرفت زیادی کنم به خاطر همین سعی دارم که بالوح فشرده استاد و..وتلاش کنم بازم ممنونم ازت

ستاره کویر
17th September 2011, 02:23 AM
خوبه ... اگه پشتکار داشته باشی عالی میشه
از الان سعی کن خودت نت بنویسی و تکیه به نت های آماده نکن ...
یا آهنگ رو گوش بده و نتش رو بنویس
دونستن موسیقی مهمه نه خوب زدنش !
ایشالا به پشت کارت موفقتر بشی ;)

HBE
17th September 2011, 08:36 AM
منم با دوستمون موافقم خیلی ممنون[tashvigh]
ایشالا موفق باشید[cheshmak]

علایی-فروزان
17th September 2011, 04:19 PM
از هردوتون ممنونم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد