PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماز و رشوه !؟

تاری
24th July 2011, 10:15 AM
یارب

امروز را باز در حیرتم از آنچه دیده ام .

نماز و رشوه ؟!

خیلی حرفها شنیده ام و سکوت کزده ام ، اما ؛ ۀنچه نوشته ام از درک دیده هایی تلخ بوده که روح را شکافته و سوار بر واژه ها از درونم زاده شده است .

شگفتا !

باور دارم نه این زمان زمان من اسن و نه ایم مکان مکان نفس کشیدن من . مانده ام به کجا هجرت ؟!
هجرت از خود به کجا ؟!
رشوه نام روزی و رزق بر خود گرفته است و نماز بنیان اعتقادی .
نمی توانم تحلیل کنم باهم بودن این دو را . نمازی که باری از باید ها و نباید ها بر خود دارد ، چگونه می تواند نباید ها را به بایدها تبدیل نماید و بایدها را به نبایدها !
چادری که حجاب می شود بر تن از رسم اعتقاد و پشت میز قدرت و مقام به نمی دونم چی تبدیل می شود که به راحتی در طلب حق خودت ، با رشوه کنار می آید و دوستی زیبایی بینشون برقرار می شود .
نماز می شود و وقت کار و کسب روزی ، ارباب رجوع معطل تا خانوم به نماز اول وقت بندگی بایستد .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خلاصه خیلی آشفته ام ، درختان سر به آسمان ساییده را هم مرحم نمی بینم برای سایش روحم در مقابل دیده هایم .

ـــــــــــــــــــــــــ
عجب اسلامی داریم و مردمان مسلمانی . هیچ دوست ندارم از فرد سخن بگویم ولی وقنی می بینم انسانها بار مقام انسان بودن را به دروغها و تهمتها و رشوه ها نمی دونم کجا جا گذاشتن می خوام فرار کنم از این دنیا یچشت اندیشه ها و رفتارها .
ـــــــــــــــــــــــ

یاعلی مددی

نظری دارین ؟

تاری
24th July 2011, 10:17 AM
**

تجربه چه بد دردی است تا انسان را به باور برساند .

**

دیدن و شنیدن هم چه بدتر زمانی است که لکه دار سازد مکان گذشتن را !

**

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد